Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Sleutelkastje 2048
Sleutelkastje
Startprijs 100 EUR
2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Gietijzeren schotel, Ewald Materé 2046
Gietijzeren schotel, Ewald Materé

Resultaat:

135 EUR

3x bronzen lijst met schilderijen 2045
3x bronzen lijst met schilderijen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Spiegel met 2 kandelaren 2044
Spiegel met 2 kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Bronzen reisikoon, 19e eeuw 2043
Bronzen reisikoon, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek 2042
5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek

Resultaat:

120 EUR

2 Delen oud Perzisch brons 2041
2 Delen oud Perzisch brons
Startprijs 80 EUR
7 Delen antiek smeedijzer 2040
7 Delen antiek smeedijzer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kavel antiek smeedijzer 2039
Kavel antiek smeedijzer

Resultaat:

80 EUR

Aziatische houder voor speren 2038
Aziatische houder voor speren
Startprijs 300 EUR
Chinese neksteun 2037
Chinese neksteun
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Cloisonne dekselpotten 2036
2 Cloisonne dekselpotten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeilschip 2035
Zeilschip

Resultaat:

130 EUR

10 Cakevormen 2034
10 Cakevormen
Startprijs 550 EUR
Boekje zilver verguld 2033
Boekje zilver verguld
Startprijs 375 EUR
18e Eeuws kruisbeeld 2032
18e Eeuws kruisbeeld
Startprijs 300 EUR
Empire lamp 2031
Empire lamp
Startprijs 150 EUR
Jugendstil tafel 2030
Jugendstil tafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Telefoon 2029
Telefoon

Resultaat:

250 EUR

2 Cloisonne kalebas dekselvazen 2028
2 Cloisonne kalebas dekselvazen
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Ivoren  beeld man met vis, 19e eeuw 2027
Ivoren beeld man met vis, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Hoorn des overvloeds 2026
Hoorn des overvloeds
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke pallisander handwerkkist 2025
Antieke pallisander handwerkkist

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke bestekcassette 2024
Antieke bestekcassette

Resultaat:

180 EUR

Brillendoos 2023
Brillendoos
Startprijs 400 EUR
Inktstel met lade 2022
Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Miniatuur bankje 2021
Miniatuur bankje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Benen dodenkop 2020
Benen dodenkop

Resultaat:

240 EUR

Antieke wandkandelaar met putti 2019
Antieke wandkandelaar met putti
Startprijs 100 EUR
Kandelaar met putti 2018
Kandelaar met putti
Startprijs 200 EUR
2 Pronkvazen 2017
2 Pronkvazen
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen Empire vaas 2016
Bronzen Empire vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Windmeter 2015
Windmeter

Resultaat:

310 EUR

Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Tangka 2013
Tangka

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tangka 2012
Tangka

Resultaat:

250 EUR

Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Verkocht
Chinese dekseldoos 2010
Chinese dekseldoos

Resultaat:

1.500 EUR

Zeldzame grote lamp met beeld 2009
Zeldzame grote lamp met beeld
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Frans reiskistje 2008
Frans reiskistje

Resultaat:

800 EUR

Antieke slee met putti 2007
Antieke slee met putti
Startprijs 800 EUR
Kandelaar, 18e eeuw 2006
Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Barometer 2005
Barometer

Resultaat:

140 EUR

Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Groot pistool 2003
Groot pistool
Startprijs 1.900 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren 2002
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Verkocht
2 Empire kandelaren 2001
2 Empire kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR