Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Veilinghamer 2284
Veilinghamer
Startprijs 40 EUR
Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845 2294
Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845
Startprijs 40 EUR
2 Bustes 2295
2 Bustes
Startprijs 40 EUR
Wortelnoten ingelegde kist 2321
Wortelnoten ingelegde kist
Startprijs 40 EUR
2 Delen been, 19e eeuw 2335
2 Delen been, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Diverse camera's 2344
Diverse camera's
Startprijs 40 EUR
Visbestek 2345
Visbestek
Startprijs 40 EUR
Perzische sabel 2359
Perzische sabel
Startprijs 40 EUR
Weegschaal met gewichten 2362
Weegschaal met gewichten
Startprijs 40 EUR
Console met kindergezicht 2363
Console met kindergezicht
Startprijs 40 EUR
Kavel koperwerk 2370
Kavel koperwerk
Startprijs 40 EUR
Bajonet 2371
Bajonet
Startprijs 40 EUR
Spaanse bajonet 2410
Spaanse bajonet
Startprijs 40 EUR
4 Dozen plated bestek 2432
4 Dozen plated bestek
Startprijs 40 EUR
Groot blik Bensdorp en 2x verkade 2442
Groot blik Bensdorp en 2x verkade
Startprijs 40 EUR
2x Seinlamp Utrecht 2443
2x Seinlamp Utrecht
Startprijs 40 EUR
Verrekijker in foedraal 2452
Verrekijker in foedraal
Startprijs 40 EUR
Grote messing kandelaar 2484
Grote messing kandelaar
Startprijs 40 EUR
Lamp met prismen 2491
Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR
Wien und Gras 1782 2511
Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR
Staande petroleumlamp 2507
Staande petroleumlamp
Startprijs 45 EUR
2 Amuletten 2071
2 Amuletten
Startprijs 50 EUR
Grote kandelaar 2081
Grote kandelaar
Startprijs 50 EUR
Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR
2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels 2126
2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels
Startprijs 50 EUR
3 Delen tin 2134
3 Delen tin
Startprijs 50 EUR
Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851 2155
Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 50 EUR
Verzameling Duitse antquarische boeken 2157
Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 50 EUR
Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960 2158
Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 50 EUR
3 Oude boeken 2160
3 Oude boeken
Startprijs 50 EUR
3 Boeken, oude kastelen 2162
3 Boeken, oude kastelen
Startprijs 50 EUR
Messing samovaar 2163
Messing samovaar
Startprijs 50 EUR
2 Koperen dekselvazen 2174
2 Koperen dekselvazen
Startprijs 50 EUR
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw 2175
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Startprijs 50 EUR
3 Fossielen (tanden) 2187
3 Fossielen (tanden)
Startprijs 50 EUR
Antieke haardset 2190
Antieke haardset
Startprijs 50 EUR
Jugendstil paraplubak 2200
Jugendstil paraplubak
Startprijs 50 EUR
2 Chinese vaasjes 2203
2 Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
3 Boeken 2276
3 Boeken
Startprijs 50 EUR
3 Diverse boeken 2277
3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR
3 Diverse boeken 2278
3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR
Chinese cloisonne vaas + ei 2287
Chinese cloisonne vaas + ei
Startprijs 50 EUR
Guillame Farel 1930, medaille in band 2289
Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 50 EUR
Kavel strijkijzers met standaard 2302
Kavel strijkijzers met standaard
Startprijs 50 EUR
Antieke ivoren schrijfset 2328
Antieke ivoren schrijfset
Startprijs 50 EUR
3 Antieke lampenkappen 2343
3 Antieke lampenkappen
Startprijs 50 EUR
Kavel metaalwerk, 19e eeuw 2361
Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Bajonet 2367
Bajonet
Startprijs 50 EUR