Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 15 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Messing lamp
Startprijs 20 EUR

Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Dienblaadje met omranding
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Lakstempels afdruk
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

2 Plated schalen
Startprijs 25 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Barometer
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

Bewerkte koperen ketel
Startprijs 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Opaline petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Tinnen kraankan
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Groene staande lamp met kap
Startprijs 30 EUR

Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

8-Armige messing kroon
Startprijs 30 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

4 Delen antiek
Startprijs 30 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Telefoon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 30 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 30 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 30 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

2 Weegschalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gietijzeren weegschalen met messing, omstreeks 1900 in goede staat 40-60cm.

2 Boten
Startprijs 30 EUR

Twee houtgesneden kajaks op houders, 2e helft 20e eeuw 88-91cm. Cond.: G

Koperen treef
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat

Koperen ketel met onderstel
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort en brander, omstreeks 1900 in goede staat 37cm.

Stuurwiel (boot)
Startprijs 30 EUR

Oude vetus stuurwiel voor boot, 20e eeuw in goede staat 51cm.

Stel koperen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Antieke dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G

2 Antieke doosjes
Startprijs 35 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

Antieke schrijfset
Startprijs 35 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Sabel en percussie pistool
Startprijs 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 35 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Staand lampje met putti
Startprijs 35 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Art deco kandelaar
Startprijs 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

Divers oud/antiek tin
Startprijs 40 EUR

Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

Instrument in kist
Startprijs 40 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

2 Kristallen wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Crucifix
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse geeboniseerde houten crucifix met metalen corpus Christi, in goede staat 39cm.

2 DDR NVA helmen
Startprijs 40 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

2 Reiskoffers
Startprijs 40 EUR

Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G

2 Oude/antieke wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G

Veilinghamer
Startprijs 40 EUR

Antieke houten veilinghamer omstreeks 1900, in goede staat, geeboniseerd 24cm.

Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuws antiquarisch boek, toneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R

2 Bustes
Startprijs 40 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

Wortelnoten ingelegde kist
Startprijs 40 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

2 Delen been, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G

Diverse camera's
Startprijs 40 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

Visbestek
Startprijs 40 EUR

Oud kreeftbestek in cassette omstreeks 1930, met rood bacelieten heften(krimpnaden) 4x25x15cm. Cond:R

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Weegschaal met gewichten
Startprijs 40 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Console met kindergezicht
Startprijs 40 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Startprijs 40 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke Bajonet WO I of WO II schede bedeukt, verder goed, 39cm.

Spaanse bajonet
Startprijs 40 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

4 Dozen plated bestek
Startprijs 40 EUR

Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G

Groot blik Bensdorp en 2x verkade
Startprijs 40 EUR

Drie oude voorraadblikken, 1x Bensdorp poederchocolade omstreeks 1920, 2x Verkade Zaandam(licht bedeukt) 22-33cm. Cond:G

2x Seinlamp Utrecht
Startprijs 40 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

Verrekijker in foedraal
Startprijs 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Grote messing kandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Staande petroleumlamp
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

2 Amuletten
Startprijs 50 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 50 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.

3 Delen tin
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 50 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 50 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

3 Oude boeken
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M

3 Boeken, oude kastelen
Startprijs 50 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Messing samovaar
Startprijs 50 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw in goede staat 59cm

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

3 Fossielen (tanden)
Startprijs 50 EUR

Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G

Antieke haardset
Startprijs 50 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Jugendstil paraplubak
Startprijs 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

2 Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G

3 Boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G

3 Diverse boeken
Startprijs 50 EUR

Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm

Chinese cloisonne vaas + ei
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Kavel strijkijzers met standaard
Startprijs 50 EUR

Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G

Antieke ivoren schrijfset
Startprijs 50 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Bajonet
Startprijs 50 EUR

Antieke bajonet No: 21366, met messing heft 64 cm. Cond.: G