Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.
Antieke koperen ketel met comfort en brander, omstreeks 1900 in goede staat 37cm.
Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat
Twee antieke gietijzeren weegschalen met messing, omstreeks 1900 in goede staat 40-60cm.
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G