Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Twee zeldzame bronzen vuurvergulde kaarskandelaren Empire, omstreeks 1800, kandelaar omkeerbaar tot bokaal, met kariatyden en bokkepoten, fijn gecissileerd, mooie kwaliteit, 28,5-32cm Cond:G
Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G
Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G
Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G
Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G
Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.
Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G
Antieke viool in houten vioolkist met strijkstok, omstreeks 1900, 76cm. Cond:G
Oud antiek miniatuur portret, geschilderde voorstelling Napoleon Bonaparte, omstreeks 1900, in notenhouten lijst, en in goede staat
Zeldzame antieke wandelstok van een gewei, met gesneden gezicht en messing armaturen, tekst: sollucem omnibus, in goede staat 91cm.
Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G
Oude Chinese benen opiumpijp met Geishas in landschapsvoorstelling 20e eeuw 48cm.
Vier antieke lakstempels omstreeks 1900 (3 met graveringen, 1 glad) in goede staat 4-9,5cm
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Zeldzame 3 lichts tafelpetroleumlamp, 19e eeuw met drie branders, en in hoogte verstelbaar 70cm. Cond:G
Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G
Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G
Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Lot antiek smeedijzer, eenmaal aambeeld omstreeks 1900, 6 renaissance hanggewichten, Spanje met motief, 6 slagpinnen 18e-19e eeuw 13-34cm Cond:G
Grote antieke tinnen Jugendstil visschaal met scheepvaart, vissers decor, en zweepslag decor, in goede staat 51x32x5cm
Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G
Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot 14x25x20cm Cond;G
Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.
Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G