Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G
Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm
Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G
Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Antieke Duitse bureau Marinevlag WO1 op houten standaard met touwknoop 51cm, scheurtje vlag Cond:R/G
Twee antieke koffiemolens omstreeks 1900 met messing en koperen maalgedeelte 24x25cm. Cond:G
Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G
32 oude natuursteen bewerkte schaakstukken(compleet) 20e eeuw 6-12cm. 20e eeuw Cond:G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.
Vooroorlogse paraplu met hoornen heft en paardenhoef, met ivoren hoefijzer, omstreeks 1930, in goede staat
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.
Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Grote verzameling vooroorlogse poezieplaatjes, sommige met tekst achterop, in goede staat 14x14x10cm.
Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.
Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai
Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G
Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.
Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R