Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Leesboeken ca. 1830 2280
2 Leesboeken ca. 1830

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee anitiquarische boeken Frans Hals 2283
Twee anitiquarische boeken Frans Hals

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw 2292
Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Kandelaren 2296
4 Kandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Juweliers display bakjes 2300
4 Juweliers display bakjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude tabakspijpen 2329
Oude tabakspijpen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
 Antieke vulpennen 2373
Antieke vulpennen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos divers kleingoed 2374
Doos divers kleingoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing bus en 2 beddepannen 2389
Messing bus en 2 beddepannen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Delen divers 2390
2 Delen divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tabaksdoos 2435
Tabaksdoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Golftas 2479
Golftas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Boek 2154
Boek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Kandelaren 2347
3 Kandelaren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eiken barometer 2423
Eiken barometer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot diverse brillen 2425
Lot diverse brillen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Latijnse Academie oorkonde 1786 2492
Latijnse Academie oorkonde 1786

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse tinnen delen 2133
Diverse tinnen delen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek boek 2161
Antiek boek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Barometers 2177
2 Barometers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude brandblusser 2195
Oude brandblusser

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dienblad 2438
Dienblad

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Stel geverfde schaatsen 2445
Stel geverfde schaatsen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Verrekijker in foedraal 2449
Verrekijker in foedraal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Afrikaanse offerbeker, Yaka 2475
Afrikaanse offerbeker, Yaka

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse ronde barometer 2441
Hollandse ronde barometer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede el 2478
Friese kerfsnede el

Resultaat:

15 EUR