Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G