Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil naaitafel met klepdeksel en lade, omstreeks 1900 in goede staat 75x53x44cm.
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900, in goede staat 86x54x56cm.
Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal decor en figuren decor, hand beschilderd met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Vier Duitse Gründerzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten voltaire met goede velours stoffering, in goede staat 102x75x60cm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.
Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm
Antiek Jugendstil eikenhouten parapluhouder, met ijzeren beugel en opvangbak, omstreeks 1900 in goede staat 70x22x54cm
Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels met lades op wielen, bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 61x55x55cm, 1 brandgat, Cond:R/G
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Set 19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, in goede staat 103x46x56cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten nachtkastje met jalouziedeurtje en lade, in goede staat 67x32x48cm.
Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.
Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Antiek eikenhouten vitrinekastje omstreeks 1900, met geslepen glas, met wandbevestiging, Amsterdam messing sleutel 50x36x31cm.
Duits vroeg Biedermeier kastje van kersenhoutfineer, op hoge poten met lade en deurtje, empire beslag, in goede originele staat
Vier delige set Chinese bijzettafeltjes 20e eeuw in goede staat 37-52cm Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegelgarderobe omstreeks 1880, met parapluhouder, opbergvak, kroon en tollen, lichte fineerschade 225x110x30cm. Cond:R/G
Oosterse kampferkist met slot, rijk bewerkt, met landschap en figurendecor 20e eeuw, 60x102x54cm Cond;G
Mahoniehouten boekenkast met zes schappen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x110x40cm. Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.
Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Zeldzame Oosterse hougesneden salontafel met 2 dimensionaal snijwerk, landschap met indische olifanten, daarop glasplaat verder rondom floraal snijwerk, in goede staat 45x50x101cm.
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm
Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x120x40cm.
Antieke wortelnoten met noten bijzettafel, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 42x40cm Cond:G
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Antiek Hollands eikenhouten Buffet, omstreeks 1920 met gebogen glas en geslepen spiegel, 4 deuren, 2 lades, snijwerk en parelrand, in goede staat 196x150x64cm.
Grote houtgestoken barokstijl spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122x77cm