Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafel met brons, Louis Quinze stijl 4250
Tafel met brons, Louis Quinze stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beschilderde kast 4209
Beschilderde kast

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken pottenkastje 4057
Eiken pottenkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahoniehouten bijzettafel 4078
Mahoniehouten bijzettafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dekenkist, 18e eeuw 4098
Dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken paraplubak 4123
Eiken paraplubak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Kleine schommelstoelen 4135
2 Kleine schommelstoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boomstam tafeltje 4138
Boomstam tafeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
mahoniehouten dressoir 4142
mahoniehouten dressoir

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Bijzettafels 4145
2 Bijzettafels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Set 19e eeuwse stoelen 4159
Set 19e eeuwse stoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken Jugendstil tafeltje 4062
Eiken Jugendstil tafeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bureaustoel met leer 4106
Bureaustoel met leer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Italiaanse barok zetel 4113
Italiaanse barok zetel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse eiken tafel 4117
Engelse eiken tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Displaytafel 4150
Displaytafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beschilderd siertafeltje 4080
Beschilderd siertafeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theetafel 4128
Theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse kaart(speel)tafel 4136
Engelse kaart(speel)tafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Stoelen 4147
4 Stoelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Voltaire met roze bekleding 4154
Voltaire met roze bekleding

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken kist 4206
Eiken kist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel met console 4232
Spiegel met console

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollands Biedermeier tafeltje 4251
Hollands Biedermeier tafeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken naaitafel 4122
Eiken naaitafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bureaustoel 4127
Bureaustoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ridderstoel 4148
Ridderstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kapstok 4156
Kapstok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Delen meubels 4264
4 Delen meubels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bedbankje en kistje 4072
Bedbankje en kistje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Art Deco eiken naaitafeltje 4100
Art Deco eiken naaitafeltje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vitrine met geslepen glas 4165
Vitrine met geslepen glas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hindeloopen wieg (Roosje) 4262
Hindeloopen wieg (Roosje)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Trommelvormig bijzettafeltje 4153
Trommelvormig bijzettafeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken kist 4239
Eiken kist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Lederen poef 4240
2x Lederen poef

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangvitrine kastje 4130
Wortelnoten hangvitrine kastje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spiegel 4131
Spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spiegel van een commode 4141
Spiegel van een commode

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Piano 4233
Piano

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Mahonie haardscherm 4265
Mahonie haardscherm

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ingelegd tafeltje 4254
Ingelegd tafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ovale spiegel 4261
Ovale spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4192
Bijzettafeltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bestoken wandregaal 4208
Bestoken wandregaal

Resultaat:

20 EUR