Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Lederen poef
Resultaat: 35 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Ronde salontafel
Startprijs 30 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

2 Armstoeltjes, Lodewijk
Startprijs 50 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm

Franse jachtkast
Resultaat: 150 EUR

Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G

Lederen tweezitsbankje
Resultaat: 125 EUR

Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G

Eikenhouten secretaire
Startprijs 60 EUR

Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

4 Biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 100 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 100 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

Tafel met brons, Louis Quinze stijl
Resultaat: 100 EUR

Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm

Hollands Biedermeier tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.

Mahoniehouten Engelse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G

Bureau
Startprijs 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Ingelegd tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Wortelnoten vertico
Resultaat: 150 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G

Wortelnoten commode/penantkast
Resultaat: 110 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G

2 Breistoelen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G

Antieke stoel
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

6 Knopstoelen
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukenhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G

Kinderstoel
Startprijs 35 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 25 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Hindeloopen wieg (Roosje)
Resultaat: 45 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G

Mahonie trumeau
Resultaat: 140 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, 80x40x79cm. Cond:R

4 Delen meubels
Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

Mahonie haardscherm
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Engels bureau, 20e eeuw
Startprijs 200 EUR

Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G

Antiek oude schildersezel
Startprijs 85 EUR

Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.

Bordenrek met kapstok
Startprijs 50 EUR

Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G