Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas, 17e-18e eeuw 6219
Chinese vaas, 17e-18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e eeuw 6218
Chinese vaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
VOC bord 6210
VOC bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees bordje 6209
Chinees bordje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Delen Makkum 6203
7 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zonnespiegel 6182
Zonnespiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wedgwood servies, 20-delig 6179
Wedgwood servies, 20-delig

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6171
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Hummels 6170
2 Hummels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4 Hummels 6169
4 Hummels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4 Hummels 6168
4 Hummels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Hummels 6167
4 Hummels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa 6166
Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse vaas met oren 6163
Franse vaas met oren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6143
Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese beker, fruit 6138
Chinese beker, fruit

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
St. Lucas vaas, groot 6137
St. Lucas vaas, groot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Delfts blauw bordje, 18e eeuw 6136
Delfts blauw bordje, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Imari 6103
Lot Imari

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Porseleinen dames 6097
2 Porseleinen dames

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bokkenrijder op zwart basement 6094
Bokkenrijder op zwart basement

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Liggende reebok 6086
Liggende reebok

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Porseleinen theebus met zilv. dop 6059
Porseleinen theebus met zilv. dop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Meissen melkkan 6056
Meissen melkkan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen Plaquette 19e eeuw 6052
Meissen Plaquette 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse melkkan 6042
18e Eeuwse melkkan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Yixing theepot 6035
Grote Yixing theepot

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
Chinese dekselterrine 6026
Chinese dekselterrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen miniatuur in lijst 6015
Porseleinen miniatuur in lijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6416
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke majolica cachepot 6415
Antieke majolica cachepot

Resultaat:

60 EUR

5x Staffordshire aardewerk 6413
5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR
Familie Rose  groot bord 6412
Familie Rose groot bord
Startprijs 100 EUR
Gebaksset 6411
Gebaksset
Startprijs 20 EUR
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken) 6409
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 60 EUR
Chinese kom + schaaltje 6408
Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR
Divers Chinees porselein 6407
Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Diverse Chinese kop & schotels 6406
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Wedgwood schaal met onderschotel 6404
Wedgwood schaal met onderschotel

Resultaat:

30 EUR

Porseleinen Chinees serviesje 6402
Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR
Kavel celadon + dekselschaal 6401
Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 20 EUR
Kavel satsuma 6400
Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR
Chinese vaas 6399
Chinese vaas
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Imari schalen 6398
2 Imari schalen

Resultaat:

30 EUR

Diverse Chinese kop & schotels 6397
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Chinese dekselpotten 6396
2 Chinese dekselpotten

Resultaat:

30 EUR

3 Imari borden 6395
3 Imari borden
Startprijs 40 EUR
3 Chinese vazen 6394
3 Chinese vazen
Startprijs 40 EUR