Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Porseleinen figuren 6096
6 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Porseleinen dames 6097
2 Porseleinen dames

Resultaat:

60 EUR

4 Porseleinen figuren 6098
4 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Lladro beeld, Venus en Cupido 6099
Lladro beeld, Venus en Cupido
Startprijs 300 EUR
Franse inktpot, 19e eeuw 6100
Franse inktpot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Imari tafellamp met brons 6101
Imari tafellamp met brons
Startprijs 75 EUR
Imari tafellamp, rode kap 6102
Imari tafellamp, rode kap
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot Imari 6103
Lot Imari

Resultaat:

60 EUR

Grote Imari schotel 19e eeuw 6104
Grote Imari schotel 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese imari kom, 18e eeuw 6105
Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
6 Chinees imari kop & schotels 6106
6 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 500 EUR
Imari bord 6107
Imari bord
Startprijs 60 EUR
Grote antieke imari vaas 6108
Grote antieke imari vaas
Startprijs 40 EUR
Chinees kaststel 6109
Chinees kaststel
Startprijs 50 EUR
7 Delen imari 6110
7 Delen imari
Startprijs 150 EUR
Drie vaasjes 6111
Drie vaasjes
Startprijs 100 EUR
3x Japans 6112
3x Japans
Startprijs 100 EUR
Groot wandbord, goudimari 6113
Groot wandbord, goudimari
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Tegels omstreeks 1800 6114
Tegels omstreeks 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
13 antieke Tulp tegels 6115
13 antieke Tulp tegels

Resultaat:

150 EUR

Tegeltableau 6116
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
Porseleinen plaquette 6117
Porseleinen plaquette
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3 Delen aardewerk 6118
3 Delen aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8 Antieke tegels 6119
8 Antieke tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Tegeltableau's, 17e eeuw 6120
2 Tegeltableau's, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

18e Eeuwse tegel + tableau 6121
18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tegeltableau 6122
Tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

12 pas tegeltableau in lijst 6123
12 pas tegeltableau in lijst
Startprijs 200 EUR
3 Tegeltableaus 6124
3 Tegeltableaus
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Jugendstil tegeltableau 6125
Jugendstil tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kavel Hollands aardewerk 6126
Kavel Hollands aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Engelse "Jug" 6127
Engelse "Jug"
Startprijs 180 EUR
2 Duitse schenkkannen, renaissance 6128
2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 40 EUR
2 Delen Duits porselein 6129
2 Delen Duits porselein
Startprijs 50 EUR
2 Duitse kannen, historisme 6130
2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 80 EUR
3 Duits porseleinen houders 6131
3 Duits porseleinen houders
Startprijs 40 EUR
Ca. 40 delen Petrus Regout 6132
Ca. 40 delen Petrus Regout
Startprijs 150 EUR
Delfts Blauwe vaas/lamp 6133
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Beeldengroep Arabier 6134
Beeldengroep Arabier
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Scheerbekken met winkelhaak en passer 6135
Scheerbekken met winkelhaak en passer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Delfts blauw bordje, 18e eeuw 6136
Delfts blauw bordje, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
St. Lucas vaas, groot 6137
St. Lucas vaas, groot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese beker, fruit 6138
Chinese beker, fruit

Resultaat:

1.900 EUR

Groen Yixing theepotje, gemerkt 6139
Groen Yixing theepotje, gemerkt
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees bord (chip) 6140
Chinees bord (chip)

Resultaat:

80 EUR

Blauw/witte Chinese vaas, olifantenoren 6141
Blauw/witte Chinese vaas, olifantenoren
Startprijs 500 EUR
3 Yixing trekpotjes 6142
3 Yixing trekpotjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Yixing theepot 6143
Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR