Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm
Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.
Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Twintig delen Engels Wedgwood of Etruria serviesgoed, botervloot, 2 schalen, 1 dekselschaal, 4 diepe borden, 5 ontbijtborden, 4 maaltijdborden, sauskom, 2 ovale schalen, minimale chip mogelijk 17-18cm...
Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R
Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Vijf theekopjes en schotels, met zilveren houders, 925/000. Kleine porseleinen kopjes en schoteltjes, Royal Worcester, versierd met gouden rand en een rand met roosversiering, geplaatst in een zilvere...
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm
Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Bruine Chinese handgestoken jade figuur met o.a vleermuis etc 10x5,5cm Cond:G