Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Twee 17e/18e eeuwse vaasjes Chinees porselein, vogel en floraal decor (haarlijn) Cond:R/G 9cm.
Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 12-16cm.
Drie Ballerina's 2e helft 20e eeuw Adulvia porcelain 13-19cm. Cond;G
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat
Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G
Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm
Mooi Duits of Italiaans porseleinen beeld, ballerina met bloemen en gouddecor, gemerkt met N en kroon, 1e helft 20e eeuw, 2 vingers af, jurk beschadigd 24cm. Cond:R
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Hollandse Delftse schotel, 18e eeuws, gemerkt v.d Bijl, lichte randglazuurschade, 19,5ø Cond:G
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren montuur Lyra(haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familieroze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R
Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G
Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G
Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Prachtige antieke grote Chinees porseleinen bruin geglazuurde vaas met goud decor, Qing Dynasty gemerkt, in goede staat 38xø20cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas, rood-blauw glazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 25cm. Cond:G