Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese bloempot 6196
Antieke Chinese bloempot
Startprijs 70 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6313
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR
Lladro beeld, 2 nonnen 6186
Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR
Drie delen Chinees porselein 6222
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 75 EUR
6 Chinese wijnkommen 6049
6 Chinese wijnkommen
Startprijs 80 EUR
Grote groene vaas 6077
Grote groene vaas
Startprijs 80 EUR
Meissen bord, opengewerkte rand 6081
Meissen bord, opengewerkte rand
Startprijs 80 EUR
5 Delen Frans Fayence 6088
5 Delen Frans Fayence
Startprijs 80 EUR
6 Porseleinen figuren 6096
6 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
4 Porseleinen figuren 6098
4 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse tegel + tableau 6121
18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 80 EUR
2 Duitse kannen, historisme 6130
2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 80 EUR
Chinese lamp, 19e eeuw 6145
Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Grote ovale schaal 6151
Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR
Grote dekselvaas 6180
Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR
2 Chinese borden 6221
2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR
Westerwald snavelkan ca. 1900 6246
Westerwald snavelkan ca. 1900
Startprijs 80 EUR
Keramieken vaas 2 oren 6266
Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR
2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw 6278
2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR
Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir 6279
Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR
Yixing theepot 6284
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Chinese schaal 6291
Chinese schaal
Startprijs 80 EUR
Chinees porseleinen bolvaas 6300
Chinees porseleinen bolvaas
Startprijs 80 EUR
Japans servies, draakmotief 6344
Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein 6350
Lot Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Reservisten bierpul 6356
Reservisten bierpul
Startprijs 80 EUR
Imari tafellamp, rode kap 6102
Imari tafellamp, rode kap
Startprijs 90 EUR
4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw 6271
4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
2 Wit marmeren leeuwen 6272
2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR
Chinees Imari bord 6273
Chinees Imari bord
Startprijs 90 EUR
Porseleinen siamees 6318
Porseleinen siamees
Startprijs 90 EUR
2 Chinese dekselpotten 6321
2 Chinese dekselpotten
Startprijs 90 EUR
Porseleinen zoutvaatje 6332
Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 90 EUR
4 Chinese bordjes, 18e eeuw 6384
4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Meissen figuur 18e eeuw 6053
Meissen figuur 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
5 Meissen dessertborden 6058
5 Meissen dessertborden
Startprijs 100 EUR
Porseleinen kandelaar 1880 6066
Porseleinen kandelaar 1880
Startprijs 100 EUR
Handbeschilderde porseleinen plaquette 6070
Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR
Handbeschilderde porseleinen plaquette 6071
Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR
Grote imari vaas 6083
Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR
Uil op zwarte basement 6093
Uil op zwarte basement
Startprijs 100 EUR
Chinese imari kom, 18e eeuw 6105
Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Drie vaasjes 6111
Drie vaasjes
Startprijs 100 EUR
3x Japans 6112
3x Japans
Startprijs 100 EUR
2 Chinese kommen 6146
2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Jade beeld 6150
Jade beeld
Startprijs 100 EUR
Yixing theepotje 6154
Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR
Lladro beeld, dame met waaier 6174
Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 100 EUR
2 Chinees imari kop & schotels 6264
2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR
Twee Griekse figuren 6265
Twee Griekse figuren
Startprijs 100 EUR
3 Chinees porseleinen hanenborden 6292
3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 100 EUR
Kavel met 6 Chinese borden 6293
Kavel met 6 Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Chinese vaas 6325
Chinese vaas
Startprijs 100 EUR
2 Grote blauwe borden 6329
2 Grote blauwe borden
Startprijs 100 EUR
4 Imari kommen 6330
4 Imari kommen
Startprijs 100 EUR
2 18e eeuwse Chinese bordjes 6334
2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR
Chinese porseleinen set 6335
Chinese porseleinen set
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 6336
2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Dresden kandelaar met figuur 6358
Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR
2 Grote Queng Long borden, figurendecor 6372
2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 100 EUR
Porseleinen tafelstuk 6382
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR
Familie Rose  groot bord 6412
Familie Rose groot bord
Startprijs 100 EUR
Figuur Scheibe Alsbach 6065
Figuur Scheibe Alsbach
Startprijs 120 EUR
2x Yixing trekpotje 6152
2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR
2x Yixing trekpotje 6153
2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR
Porseleinen aapje 6229
Porseleinen aapje
Startprijs 120 EUR
Gemberpot, Fam Rose 6047
Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR
2 Vazen, Villeroy & Boch 6060
2 Vazen, Villeroy & Boch
Startprijs 125 EUR
5-Delig Satsuma kaststel 6211
5-Delig Satsuma kaststel
Startprijs 125 EUR
Imari vaas 6328
Imari vaas
Startprijs 125 EUR
Diverse Chinese kop & schotels 6406
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 125 EUR
2 Grote Chin. porseleinen vazen 6195
2 Grote Chin. porseleinen vazen
Startprijs 130 EUR
Yixing Trekpotje gemerkt. 6155
Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR
Stel vazen, Brussel ca. 1890 6205
Stel vazen, Brussel ca. 1890
Startprijs 140 EUR
Porseleinen Chinees serviesje 6402
Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR
Chinese imari kom, 18e eeuw 6037
Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
6 Meissen gebakschotels 6057
6 Meissen gebakschotels
Startprijs 150 EUR
2 Duitse kunstvazen, Karlsruhe 6085
2 Duitse kunstvazen, Karlsruhe
Startprijs 150 EUR
7 Delen imari 6110
7 Delen imari
Startprijs 150 EUR
Ca. 40 delen Petrus Regout 6132
Ca. 40 delen Petrus Regout
Startprijs 150 EUR
Beeldengroep Arabier 6134
Beeldengroep Arabier
Startprijs 150 EUR
Groen Yixing theepotje, gemerkt 6139
Groen Yixing theepotje, gemerkt
Startprijs 150 EUR
2 Penselenpotten, Fam Verte 6147
2 Penselenpotten, Fam Verte
Startprijs 150 EUR
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw 6161
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Drie Chinese vaasjes 6193
Drie Chinese vaasjes
Startprijs 150 EUR
Chinese drakenpot, 19e eeuw 6213
Chinese drakenpot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Koffie- en eetservies ca. 1910 6245
Koffie- en eetservies ca. 1910
Startprijs 150 EUR
4 Chinese Fam Rose borden 6262
4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR
3 Chinese Queng Long borden 6263
3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 150 EUR
Satsuma lamp 6357
Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes 6090
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR
Chinees figuur op zandbed 6296
Chinees figuur op zandbed
Startprijs 175 EUR
Porseleinen dekselvaas 6381
Porseleinen dekselvaas
Startprijs 175 EUR
Yixing theepot 6043
Yixing theepot
Startprijs 180 EUR
Yixing theepot, bamboe ca. 1940 6044
Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 180 EUR
Rosenthal figuur Kaesbach 6064
Rosenthal figuur Kaesbach
Startprijs 180 EUR