Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen bloemenvazen met handgeschilderde figuren en bloemendecor, beide chips bodemrand 33x22x13cm Cond:R
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Twee mooie oude Japanse satsuma vazen omstreeks 1900 met gouddecor, figuren en olifanten, in goede staat, 33x18ø Cond:G
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Zeldzame oude Chinees porseleinen vaas, gemerkt Young Zheng, gemerkt met geel glazuur en floraal decor, 10,5x7,5 Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met kraanvogels en gouddecor(craquele glazuur) in goede staat 46,5ø Cond:G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Achttiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G
Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Duitse Rosenthal figuur door R. Kaesbach, 20e eeuw in goede staat 24,5cm
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G
Zeer grote diepe Chinees porseleinen schotel, blauwgrijs met eenden in vijver decor, 20e eeuw in goede staat 8-50øcm
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R
Uitgebreid antiek Jugendstil eetservies met goud en bloemendecor, bestaande uit: theekan, suikerpot, 2 sauskom, vleesschaal, soepterrine, 2dekselschalen, opdienschaal, 12 soepborden, 12 eetborden, 5 k...
Negentiende eeuwse Chinese drakenpot, gemerkt, 19e eeuw in goede staat 8,5x15øcm
Drie delen vroeg Perzisch of Chinees keramiek, omstreeks 1500, dekselpot en 2 bolvaasjes, Cond:G ø7,5-ø10,5cm
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Stel grote 19e eeuwse Brusselse vazen met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor, blad beschadigd, en haarlijn 31x26x15cm. Cond:R
Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen vazen in waaiervorm met rondom floraal decor, 20e eeuw in goede staat.36x33x13cm.
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.
Antiek Japans 5 delig Satsuma kaststel omstreeks 1900 met figuren decor, in goede staat 20-39cm.Cond:G
Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Antieke Duitse bisquit porseleinen figuur omstreeks 1900, door Scheibe Alsbach, naakte dame 27cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Familie Rose bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk, eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen) ø26-ø28cm
Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G
Drie x antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm
Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur en blauw-wit symbolen decor, in goede staat 43xø19cm.
Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G
Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Drie maal antiek Japans koperwerk/tin, cloissone sierschotel met paradijsvogel, omstreeks 1900, lichte beschadiging emaille, 2 kleine schaaltjes met portret(tin) 7,5x30cm Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Samson porseleinen vaasjes met goud en wapen decor, haarscheurtje en 2 chips bovenrand 13x7ø Cond:R
Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø
Grote porseleinen uil 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Italie, op zwart basement, in goede staat 46cm.
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Antieke 19e eeuwse porseleinen kandelaar, gemerkt B Potter 52, mooie kwaliteit met florale decors en gouddecor, in goede staat 18,3cm
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Achttiende eeuwse Duitse Meissen porseleinen figuur, minimale chips, oudere restauraties, gemerkt met Meissen teken met ster en F.5 Cond:R 13cm.
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G