Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Twee 17e/18e eeuwse vaasjes Chinees porselein, vogel en floraal decor (haarlijn) Cond:R/G 9cm.
Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 12-16cm.
Drie Ballerina's 2e helft 20e eeuw Adulvia porcelain 13-19cm. Cond;G
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat
Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G
Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm
Mooi Duits of Italiaans porseleinen beeld, ballerina met bloemen en gouddecor, gemerkt met N en kroon, 1e helft 20e eeuw, 2 vingers af, jurk beschadigd 24cm. Cond:R
Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G
Hollandse Delftse schotel, 18e eeuws, gemerkt v.d Bijl, lichte randglazuurschade, 19,5ø Cond:G
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren montuur Lyra(haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familieroze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R
Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G
Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G
Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Prachtige antieke grote Chinees porseleinen bruin geglazuurde vaas met goud decor, Qing Dynasty gemerkt, in goede staat 38xø20cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas, rood-blauw glazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 25cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Antieke Chinese 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en bloesemtak decor, rondom, in goede staat 25xø17cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.
Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R
Oude Chinees porseleinen waterpot, Kang Xy gemerkt, lichtblauw glazuur, in goede staat 3,4x12øcm.
Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat
Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G
Antieke Chinese Chin de Blanc porseleinen figuur, oude slapende man met gewaad, verso gemerkt, 18e/19e eeuw, 11x11x8cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en olifanten koppen, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 26x16øcm
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G
Twee delen oud Jade, mandarijneenden, en chou lou, in goede staat 6-7,5cm.
Antieke Chinese Kang Xy vaas met drakendecor, in goede staat 20xø8,5cm
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G
Achttiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R
Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm.