Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen ballerina 6089
Porseleinen ballerina

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8 Antieke tegels 6119
8 Antieke tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts blauw bordje, 18e eeuw 6136
Delfts blauw bordje, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees voorwerp (chip) 6148
Chinees voorwerp (chip)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Franse vaasjes, 19e eeuw 6162
2 Franse vaasjes, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse vaas met oren 6163
Franse vaas met oren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zonnespiegel 6182
Zonnespiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee Staffordshire hondjes 6226
Twee Staffordshire hondjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Ballerina's 6227
3 Ballerina's

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Lladro hondjes 6234
2 Lladro hondjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dienblad 6248
Dienblad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Aardewerken kruiken 6320
3 Aardewerken kruiken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Chinese vaasjes 6349
2 Chinese vaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6376
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6122
Tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen Makkum 6201
4 Delen Makkum

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6224
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4-Delig Makkums kaststel 6362
4-Delig Makkums kaststel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Beschilderde vaas met romantische taferelen 6390
Beschilderde vaas met romantische taferelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Delfts bonte koe 6403
Delfts bonte koe

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel divers imari 6414
Kavel divers imari

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6171
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bordje 6209
Chinees bordje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 Diverse borden 6280
6 Diverse borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kantonese gemberpot 6288
Kantonese gemberpot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Engelse kop & schotels 6319
10 Engelse kop & schotels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lampetset 6331
Lampetset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, dame 6353
Porseleinen beeld, dame

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Fam Rose dekselpotjes 6387
2 Fam Rose dekselpotjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rozensteker 6391
Rozensteker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselpotten 6396
2 Chinese dekselpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Imari schalen 6398
2 Imari schalen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wedgwood schaal met onderschotel 6404
Wedgwood schaal met onderschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen aardewerk 6118
3 Delen aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers Royal Albert porselein 6251
Divers Royal Albert porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aardewerken olijfpot 6326
Aardewerken olijfpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Kastkommen met haan 6377
3 Kastkommen met haan

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Engelse vazen met draken 6389
2 Engelse vazen met draken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees porselein 6343
Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Imari vazen 6364
3 Imari vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kavel Wedgwood 6392
Kavel Wedgwood

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers Wedgwood etc. 6393
Divers Wedgwood etc.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
10 Delen bisquit porselein 6365
10 Delen bisquit porselein

Resultaat:

15 EUR