Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G

2 Porseleinen dames
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R

Lladro beeld, Venus en Cupido
Startprijs 300 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G

Franse inktpot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse France Fayence polychrome mosterdpot, met muts merk en nr 98/1158, 17cm in goede staat

Imari tafellamp met brons
Startprijs 75 EUR

Antieke Imari porseleinen tafellamp met brons verguld montuur (chip) 27x13ø Cond:R

VERVALLEN UIT VEILING

Imari tafellamp, rode kap
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R

Lot Imari
Resultaat: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, kraagvaas, dekselvaas en een stel vazen 9-15cm, beschadigingen, Cond:R

Grote Imari schotel 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met kraanvogels en gouddecor(craquele glazuur) in goede staat 46,5ø Cond:G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

6 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...

Imari bord
Startprijs 60 EUR

Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.

Grote antieke imari vaas
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Imari porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 30,5cm. Cond;G

Chinees kaststel
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G

7 Delen imari
Startprijs 150 EUR

Zeven delen Imari, olielamp, schotel, 5 borden, 21-33ø Cond:R/G

Drie vaasjes
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Samson porseleinen vaasjes met goud en wapen decor, haarscheurtje en 2 chips bovenrand 13x7ø Cond:R

3x Japans
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Japans koperwerk/tin, cloissone sierschotel met paradijsvogel, omstreeks 1900, lichte beschadiging emaille, 2 kleine schaaltjes met portret(tin) 7,5x30cm Cond:R/G

Groot wandbord, goudimari
Startprijs 30 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

Tegels omstreeks 1800
Resultaat: 70 EUR

Veertien antieke Hollandse tegels omstreeks 1800, met huizendecors, 7 gaaf, 2 lichtbeschadigd, 5 gelijmd Cond:M-G

13 antieke Tulp tegels
Resultaat: 150 EUR

Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Porseleinen plaquette
Startprijs 35 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

3 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

8 Antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm

2 Tegeltableau's, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse 4 pas tegeltableaus, 1x met granaatappel, en 1x met tulpen en tulpenbollen, 28x28cm Cond:R

18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

12 pas tegeltableau in lijst
Startprijs 200 EUR

Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G

3 Tegeltableaus
Startprijs 60 EUR

Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G

Jugendstil tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurshcade 75x16cm Co9nd:R/G

Kavel Hollands aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G

Engelse "Jug"
Startprijs 180 EUR

Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G

2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G

2 Delen Duits porselein
Startprijs 50 EUR

Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G

2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 80 EUR

Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G

3 Duits porseleinen houders
Startprijs 40 EUR

Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G

Ca. 40 delen Petrus Regout
Startprijs 150 EUR

41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...

Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR

Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G

Beeldengroep Arabier
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Resultaat: 45 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

Delfts blauw bordje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse Delftse schotel, 18e eeuws, gemerkt v.d Bijl, lichte randglazuurschade, 19,5ø Cond:G

St. Lucas vaas, groot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G

Chinese beker, fruit
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm

Groen Yixing theepotje, gemerkt
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G

Chinees bord (chip)
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.

Blauw/witte Chinese vaas, olifantenoren
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en olifanten koppen, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 26x16øcm

3 Yixing trekpotjes
Startprijs 25 EUR

Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 50 EUR

Oude antieke Chinese Yixing theepot, gemerkt, met vruchten en rankendecor 9x17x10,8 20e eeuw Cond:G

3 Chinese Imari borden
Startprijs 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø

2 Penselenpotten, Fam Verte
Startprijs 150 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

Chinees voorwerp (chip)
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G

Twee borden
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm

Jade beeld
Startprijs 100 EUR

Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.

Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm

Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR

Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G

Aardewerken vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G

2x aardewerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

6 Chinese Kang Xi schoteltjes
Startprijs 180 EUR

Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G

2 Chinese kang xi borden
Startprijs 180 EUR

Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G

4 Kang Xi bordjes
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

Franse vaas met oren
Resultaat: 40 EUR

Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.

Hummel 660, Fond goodbye
Startprijs 300 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

Hummel 331, Crossroads, sign down
Resultaat: 125 EUR

Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

4 Hummels
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.

4 Hummels
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.

4 Hummels
Resultaat: 85 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G

2 Hummels
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 30 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

Lladro beeld, Oosterse dame
Resultaat: 100 EUR

Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G

Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 100 EUR

Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R

Porseleinen vogel
Startprijs 50 EUR

Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.

Rosenthal schaal met 6 borden
Startprijs 40 EUR

Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G

3 Delige vazenset met brons
Startprijs 350 EUR

Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G

2 Sevres kraagvazen
Startprijs 350 EUR

Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G

Wedgwood servies, 20-delig
Resultaat: 85 EUR

Twintig delen Engels Wedgwood of Etruria serviesgoed, botervloot, 2 schalen, 1 dekselschaal, 4 diepe borden, 5 ontbijtborden, 4 maaltijdborden, sauskom, 2 ovale schalen, minimale chip mogelijk 17-18cm...

Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G

2 Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 280 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R

Zonnespiegel
Resultaat: 40 EUR

Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

5 Theekopjes met zilveren bakjes
Resultaat: 80 EUR

Vijf theekopjes en schotels, met zilveren houders, 925/000. Kleine porseleinen kopjes en schoteltjes, Royal Worcester, versierd met gouden rand en een rand met roosversiering, geplaatst in een zilvere...

Lladro beeld, Joven Oriental sentado
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

Porseleinen mandje
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm

Mei Ping vaas met drakendecor
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat

Kang Xy vaas 1900
Startprijs 250 EUR

Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G

8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR

Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G

Bruin Chinees jade
Startprijs 50 EUR

Bruine Chinese handgestoken jade figuur met o.a vleermuis etc 10x5,5cm Cond:G