Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd damesportret 1313
Ongesigneerd damesportret
Startprijs 60 EUR
Twee antieke landkaarten 1325
Twee antieke landkaarten
Startprijs 60 EUR
Hollmann 1893 1355
Hollmann 1893
Startprijs 60 EUR
Perzisch schilderij 1358
Perzisch schilderij
Startprijs 60 EUR
Schilderij, W. Dahmen 1360
Schilderij, W. Dahmen
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1372
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1378
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Schilderij, winterlandschap met knotwilg 1390
Schilderij, winterlandschap met knotwilg
Startprijs 60 EUR
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch 1392
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Startprijs 60 EUR
Schilderij, P. Kraus 1912 1393
Schilderij, P. Kraus 1912
Startprijs 60 EUR
Atelier Rose-Marie Sterenberg 1394
Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 60 EUR
Schilderij, paarden bij voederbak 1395
Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 60 EUR
Leonard Pieter Versteeg 1403
Leonard Pieter Versteeg
Startprijs 60 EUR
Schilderij, B. Mügge 1411
Schilderij, B. Mügge
Startprijs 60 EUR
Duitse tekening 1426
Duitse tekening
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Duitse soldaat 1428
Schilderij, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd kunstwerk 1470
Onduidelijk gesigneerd kunstwerk
Startprijs 60 EUR
2x Peter van den Akker 1471
2x Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR
Schilderij half naakte vrouw 1241
Schilderij half naakte vrouw
Startprijs 65 EUR
Schilderij, Louis Toffoli 1209
Schilderij, Louis Toffoli
Startprijs 70 EUR
Schilderij , naar Louis Apol 1232
Schilderij , naar Louis Apol
Startprijs 70 EUR
3 Antieke landkaarten 1324
3 Antieke landkaarten
Startprijs 70 EUR
C. Neuhaus, stilleven rozen 1364
C. Neuhaus, stilleven rozen
Startprijs 70 EUR
Ton Ancone Lutterzand 1200
Ton Ancone Lutterzand
Startprijs 75 EUR
Landkaart, Fredrick de Wit 1379
Landkaart, Fredrick de Wit
Startprijs 75 EUR
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1387
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Startprijs 75 EUR
2 Jachtprenten, 19e eeuw 1388
2 Jachtprenten, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2x Adrie Arendsman 2000 1462
2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 75 EUR
Schilderij Indonesisch 1051
Schilderij Indonesisch
Startprijs 80 EUR
Krystyna Szalewska 1057
Krystyna Szalewska
Startprijs 80 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 80 EUR
Annica Koot 1160
Annica Koot
Startprijs 80 EUR
Bep Toscani, collage 1161
Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR
Ton Ancone, vrouw op weg 1199
Ton Ancone, vrouw op weg
Startprijs 80 EUR
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1226
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.
Startprijs 80 EUR
Schilderij boerderij 1234
Schilderij boerderij
Startprijs 80 EUR
Schilderij Onduidelijk gesigneerd 1247
Schilderij Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw 1288
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw 1292
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
3 Antieke landkaarten 1322
3 Antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79 1332
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 80 EUR
Annica Koot 1333
Annica Koot
Startprijs 80 EUR
Stilleven, H. van de Meer 1354
Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, citroen met kersen 1356
C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, perziken 1359
C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, pruimen 1361
C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR
Giovanni, wintergezicht 1404
Giovanni, wintergezicht
Startprijs 80 EUR
Schilderij H. van Dijk, winter 1328
Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR