Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Plaquette, Clemens Briels 1236
Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd schilderij, weverij 1235
Ongesigneerd schilderij, weverij
Startprijs 150 EUR
W.J.Boogaard 1233
W.J.Boogaard
Startprijs 150 EUR
5x Chinese rolschildering 1211
5x Chinese rolschildering
Startprijs 150 EUR
Maria Ruiter de Wit 1187
Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw 1171
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Portret, 19e eeuw 1170
Portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Richard Matouschek 1112
Richard Matouschek
Startprijs 150 EUR
Schilderij paarden 1107
Schilderij paarden
Startprijs 150 EUR
Pendant, F. Gumsheimer 1097
Pendant, F. Gumsheimer
Startprijs 150 EUR
C. de Melotty 1093
C. de Melotty
Startprijs 150 EUR
Schilderij moeder met kind 1092
Schilderij moeder met kind
Startprijs 150 EUR
Schilderij, A. van Gils 1091
Schilderij, A. van Gils
Startprijs 150 EUR
Schilderij A. van Gilst 1088
Schilderij A. van Gilst
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1086
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 150 EUR
Schilderij, J. Kruysen 1075
Schilderij, J. Kruysen
Startprijs 150 EUR
Schilderij, J. Kruysen 1074
Schilderij, J. Kruysen
Startprijs 150 EUR
Schilderij interieur met figuren 1067
Schilderij interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
2x Ovaal portret 1053
2x Ovaal portret
Startprijs 150 EUR
Schilderij, A. van Lawick van Pabst 1030
Schilderij, A. van Lawick van Pabst
Startprijs 150 EUR
P. van den Braken, boerderijtje 1029
P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 150 EUR
Jochem de Graaf, figuren 1257
Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 140 EUR
Schilderij vossenjacht, T. Beckman 1261
Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR
Schilderij Vugt 1216
Schilderij Vugt
Startprijs 130 EUR
Schilderij, Pit van Loo 1266
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 125 EUR
Joop Kropff 1284
Joop Kropff
Startprijs 120 EUR
Schilderij, Jan van Rhijnen 1281
Schilderij, Jan van Rhijnen
Startprijs 120 EUR
Jac. H. Hollestelle 1228
Jac. H. Hollestelle
Startprijs 120 EUR
Schilderij 2 figuren in boot 1219
Schilderij 2 figuren in boot
Startprijs 120 EUR
Wiggers 1217
Wiggers
Startprijs 120 EUR
Schilderij vissersman 1180
Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR
Schilderij, Ch. de Petit 1137
Schilderij, Ch. de Petit
Startprijs 120 EUR
Pendant, 19e eeuw 1133
Pendant, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Klein 18e eeuws schilderijtje 1106
Klein 18e eeuws schilderijtje
Startprijs 120 EUR
Diverse gravures, litho's, etsen. 1440
Diverse gravures, litho's, etsen.
Startprijs 100 EUR
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1363
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 100 EUR
Zeefdruk Guillaume 1335
Zeefdruk Guillaume
Startprijs 100 EUR
4 Antieke landkaarten 1323
4 Antieke landkaarten
Startprijs 100 EUR
Aafke Kelly 1317
Aafke Kelly
Startprijs 100 EUR
Xandra Donders 1312
Xandra Donders
Startprijs 100 EUR
Schilderij, A. Huber 1311
Schilderij, A. Huber
Startprijs 100 EUR
Herman de Rethel Kuyt 1301
Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR
Ingeborg Böings 1300
Ingeborg Böings
Startprijs 100 EUR
Georgina Iserbyt 1299
Georgina Iserbyt
Startprijs 100 EUR
Pastel, kindje 1298
Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR
Yinka Adeyemi 1993 1297
Yinka Adeyemi 1993
Startprijs 100 EUR
Schilderij, G. Niemann 1294
Schilderij, G. Niemann
Startprijs 100 EUR
Schilderij W.H.F Exmann 1289
Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 100 EUR
Portret vissersman 1254
Portret vissersman
Startprijs 100 EUR
Schilderij boten 1253
Schilderij boten
Startprijs 100 EUR
Wilhelm Frederik Smit 1244
Wilhelm Frederik Smit
Startprijs 100 EUR
Schilderij A.M vd MM 1879 1239
Schilderij A.M vd MM 1879
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, 19e eeuw 1230
Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
J.Heel 1204
J.Heel
Startprijs 100 EUR
Portret monogram 1198
Portret monogram
Startprijs 100 EUR
Schilderij meisje met kat 1181
Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR
2 Werken van Aart Roos 1176
2 Werken van Aart Roos
Startprijs 100 EUR
Jurrien Marinus Beek 1173
Jurrien Marinus Beek
Startprijs 100 EUR
N. Gumberger 1172
N. Gumberger
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Duits riviergezicht 1155
Schilderij, Duits riviergezicht
Startprijs 100 EUR
Ikoon 1146
Ikoon
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1142
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd pendant, 19e eeuw 1134
Ongesigneerd pendant, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Schilderij, naakt 1130
Schilderij, naakt
Startprijs 100 EUR
Reproduktie, Yves They 1129
Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Rely Joritsma 1125
Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 100 EUR
Schilderij, P. van den Braken 1118
Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 100 EUR
Schilderij Perzisch schrift 1117
Schilderij Perzisch schrift
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1113
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
2x Joop Stoop 1103
2x Joop Stoop
Startprijs 100 EUR
2x J. Luigini 1100
2x J. Luigini
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1096
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2) 1078
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)
Startprijs 100 EUR
Bep Toscani, gemengde techniek 1353
Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR
Bep Toscani, gemengde techniek 1347
Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR
C. van de Hart 1331
C. van de Hart
Startprijs 90 EUR
Schilderij H. van Dijk, winter 1328
Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR
Giovanni, wintergezicht 1404
Giovanni, wintergezicht
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, pruimen 1361
C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, perziken 1359
C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, citroen met kersen 1356
C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR
Stilleven, H. van de Meer 1354
Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR
Annica Koot 1333
Annica Koot
Startprijs 80 EUR
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79 1332
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 80 EUR
3 Antieke landkaarten 1322
3 Antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw 1292
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw 1288
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR
Schilderij Onduidelijk gesigneerd 1247
Schilderij Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Schilderij boerderij 1234
Schilderij boerderij
Startprijs 80 EUR
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1226
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.
Startprijs 80 EUR
Ton Ancone, vrouw op weg 1199
Ton Ancone, vrouw op weg
Startprijs 80 EUR
Bep Toscani, collage 1161
Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR
Annica Koot 1160
Annica Koot
Startprijs 80 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 80 EUR
Krystyna Szalewska 1057
Krystyna Szalewska
Startprijs 80 EUR