29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Damesportret, 19e eeuw 1430
Damesportret, 19e eeuw

45 EUR

2-Luik, Nellie de Mulder 1429
2-Luik, Nellie de Mulder
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Duitse soldaat 1428
Schilderij, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1427
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 50 EUR
Duitse tekening 1426
Duitse tekening
Startprijs 60 EUR
Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

45 EUR

Ets, Geert Maring 1424
Ets, Geert Maring
Startprijs 40 EUR
Bep Toscani '93, 22/35 1423
Bep Toscani '93, 22/35
Startprijs 40 EUR
Bep Toscani '93, 20/35 1422
Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 40 EUR
Modern, tulpen 1421
Modern, tulpen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, J. Fehnendahl 1420
Schilderij, J. Fehnendahl
Startprijs 40 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1419
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

40 EUR

Schilderij, portret Saskia 1417
Schilderij, portret Saskia

40 EUR

Damesportret 1416
Damesportret

40 EUR

Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

60 EUR

3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

45 EUR

Schilderij, R. Falkenberg 1413
Schilderij, R. Falkenberg

70 EUR

Stilleven 1412
Stilleven
Startprijs 40 EUR
Schilderij, B. Mügge 1411
Schilderij, B. Mügge
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd havengezicht 1410
Ongesigneerd havengezicht
Startprijs 45 EUR
Antieke landkaart 1409
Antieke landkaart
Startprijs 50 EUR
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ru van Rossum '86 1407
Ru van Rossum '86

40 EUR