Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 35 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Gravure, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G

Gesigneerd Verschuur, boomlandschap
Startprijs 40 EUR

Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G

Landschap Le Luberon
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

Landkaart Overijssel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G

Diverse gravures, litho's, etsen.
Startprijs 100 EUR

Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 30 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Schilderij, Alfred Zimmerman
Resultaat: 30 EUR

Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

5 Etsen, Kwint
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Corneilia Kwint 1899-1996, knotwilgen, ets op papier 21x25,5cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, modern
Resultaat: 95 EUR

Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 25 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Schilderij, Brandsma
Resultaat: 30 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Schilderij W. Klein
Resultaat: 25 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 30 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

Schilderij, Anconé
Startprijs 30 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 25 EUR

Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 75 EUR

Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G

Margriet Oomen
Startprijs 50 EUR

Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 30 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 20 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Russische School, winter
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

3 Engelse prenten
Startprijs 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd kunstwerk
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G

2x Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Schilderij, moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Wim Poelman 1998, portret
Startprijs 50 EUR

Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G

Ina Hooft, portret
Resultaat: 70 EUR

Ina Hooft '65 1894-1994 portret, olieverf op linnen 70x55cm Cond:G

Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Klingebögle
Startprijs 30 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 25 EUR

A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G