Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm
W.J. Boogaard 1842-1887, boerderij met meisje en kippen, aquarel op papier 38x25cm. Cond:G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Monogram A.B omstreeks 1880, boerenhuis met drinkende figuren, paarden en kippen, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
C. van Vugt 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel Cond:G
Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Jac. H. Hollestelle 1858-1920, huis in duinzicht met boer, gemengde techniek op papier 23,5x14 Cond:G
Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Dirk Wiggers 1866-1933, plasgezicht, gemengde techniek op papier 30,5x23cm Cond:G
F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G
Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G
Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G
Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G
Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G
Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G
Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G
Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R
Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R
Roman Lorlewicz, omstreeks 1960, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G
Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G
Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G
Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G
J. Giovanni, omstreeks 1920 winters landschap bij avond, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
H. van Galen omstreeks 1920 boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.
Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G