29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Onduidelijk gesigneerd 1227
Onduidelijk gesigneerd

180 EUR

Ikoon st. George Griekenland 1147
Ikoon st. George Griekenland

180 EUR

Jos Engbergen dame 1206
Jos Engbergen dame

180 EUR

Schilderij moeder met kind 1210
Schilderij moeder met kind

175 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1049
Ongesigneerd, 19e eeuw

170 EUR

Klaas Gubbels 1056
Klaas Gubbels

170 EUR

Geo Poggenbeek gesigneerd 1307
Geo Poggenbeek gesigneerd

160 EUR

Landkaart Hamburg, 18e eeuw 1126
Landkaart Hamburg, 18e eeuw

160 EUR

Schilderij naakte dame 1077
Schilderij naakte dame

150 EUR

Hugo Oehme 1248
Hugo Oehme

150 EUR

Winterlandschap, C. Compaan 1231
Winterlandschap, C. Compaan

150 EUR

Maria Ruiter de Wit 1186
Maria Ruiter de Wit

150 EUR

Schilderij J.J Albers 1131
Schilderij J.J Albers

150 EUR

Straebel, wildvoorstelling 1278
Straebel, wildvoorstelling

150 EUR

V. Bauffe 1162
V. Bauffe

140 EUR

Ongesigneerd, Duitse school 1385
Ongesigneerd, Duitse school

140 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1318
Ongesigneerd ca. 1900

140 EUR

Schilderij, wintergezicht op dorp 1264
Schilderij, wintergezicht op dorp

135 EUR

A. Stumpff 1205
A. Stumpff

130 EUR

Schilderij water met brug 1352
Schilderij water met brug

130 EUR

Landkaart 17e eeuw, Bleau 1319
Landkaart 17e eeuw, Bleau

130 EUR

Peter Wehrens 1279
Peter Wehrens

125 EUR

Schilderij, W. Raaphorst 1274
Schilderij, W. Raaphorst

125 EUR

Schilderij, strandgezicht met vele figuren 1272
Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startprijs 125 EUR
Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw 1271
Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw

125 EUR

Schilderij, A. Martens 1267
Schilderij, A. Martens

125 EUR

Schilderij met messing lijst 1044
Schilderij met messing lijst

125 EUR

Nico Bruynestein 1156
Nico Bruynestein

120 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1168
Onduidelijk gesigneerd

120 EUR

Jaap van Kregten 1308
Jaap van Kregten

120 EUR

Meijer 1985 1366
Meijer 1985

120 EUR

Schilderij, Ton Ancone, fazanten 1063
Schilderij, Ton Ancone, fazanten

110 EUR

Marie Kelting 1345
Marie Kelting

110 EUR

Schilderij, naakte dame 1286
Schilderij, naakte dame

110 EUR

Empire lijst + gravure 1344
Empire lijst + gravure

100 EUR

4 Antieke gravures 1320
4 Antieke gravures

100 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw 1315
Ongesigneerd 18e eeuw

100 EUR

Landkaart Friesland, Blaeu 1305
Landkaart Friesland, Blaeu

100 EUR

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1302
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans

100 EUR

Schilderij Henk Reerink, damesportret 1290
Schilderij Henk Reerink, damesportret

100 EUR

Leo Hofman 51 1285
Leo Hofman 51

100 EUR

Schilderij Han Bruinenberg 1193
Schilderij Han Bruinenberg

100 EUR

Aquarel bloemstilleven 1183
Aquarel bloemstilleven

100 EUR

Copie van Gogh 1174
Copie van Gogh

100 EUR

Ikoon 1150
Ikoon

100 EUR

Schilderij, J, Jansen 1124
Schilderij, J, Jansen

100 EUR

Schilderij, havengezicht ca. 1900 1108
Schilderij, havengezicht ca. 1900

100 EUR

Portret Busse 1340
Portret Busse

100 EUR