Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, W. Raaphorst
Resultaat: 125 EUR

Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G

Peter Wehrens
Resultaat: 125 EUR

Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G

Nico Bruynestein
Resultaat: 120 EUR

Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.

Jaap van Kregten
Resultaat: 120 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Meijer 1985
Resultaat: 120 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Resultaat: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, naakte dame
Resultaat: 110 EUR

Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G

Marie Kelting
Resultaat: 110 EUR

Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Ongesigneerd, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G

Schilderij, J, Jansen
Resultaat: 100 EUR

J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Ikoon
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm

Copie van Gogh
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Schilderij, Aart Roos
Resultaat: 100 EUR

Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G

Aquarel bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Leo Hofman 51
Resultaat: 100 EUR

Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Resultaat: 100 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Landkaart Friesland, Blaeu
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

Ongesigneerd 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G

4 Antieke gravures
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G

Portret Busse
Resultaat: 100 EUR

Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.