Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H. Gautier, boerderij in de sneeuw 1188
H. Gautier, boerderij in de sneeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boten 1221
Boten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bloemen A. Kleinsma 1316
Bloemen A. Kleinsma

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. Smit 1342
J.A. Smit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
N. Hoppes, stilleven met fruit 1365
N. Hoppes, stilleven met fruit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Damesportret, 19e eeuw 1430
Damesportret, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Jan Toorop 1481
3x Jan Toorop

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ru van Rossum '86 1407
Ru van Rossum '86

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Damesportret 1416
Damesportret

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, portret Saskia 1417
Schilderij, portret Saskia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Roskam 1431
A. Roskam

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1495
Schilderij, stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Sven Harald Ahlgren 1505
Schilderij, Sven Harald Ahlgren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan B. Pospisil 1508
Schilderij, Jan B. Pospisil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1434
Schilderij, stilleven

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1438
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1441
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouache, CK 1381
Gouache, CK

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, zeegezicht 1433
Schilderij, zeegezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Alfred Zimmerman 1448
Schilderij, Alfred Zimmerman

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Russische School, winter 1468
Russische School, winter

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, moeder met kind 1474
Schilderij, moeder met kind

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zeefdrukken, Peter van den Akker 1482
2 Zeefdrukken, Peter van den Akker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Heidegezicht bij avond 1494
Heidegezicht bij avond

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P. von Weiler, stilleven 1496
P. von Weiler, stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij W. Klein 1455
Schilderij W. Klein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jan Hofman 1978 1486
Jan Hofman 1978

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Teizo Ogaki 1488
Teizo Ogaki

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Marcel Mouly 1489
Marcel Mouly

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ovaal stilleven 1493
Ovaal stilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Andrén 1504
Schilderij, A. Andrén

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Ness 1509
Schilderij, H. Ness

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

Resultaat:

20 EUR