Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire lijst + gravure 1344
Empire lijst + gravure

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Landkaart, 17e-18e eeuw 1295
Landkaart, 17e-18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Ton Ancone 1246
Ton Ancone

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gravure Duitsland, 18e eeuw 1276
Gravure Duitsland, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten 1334
Jaap van Kregten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot schilderij, landschap 1336
Groot schilderij, landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij paarden 1341
Schilderij paarden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan van Rossum 1343
Jan van Rossum

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan van Rossum 1346
Jan van Rossum

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Marmeren reliëf 1224
Marmeren reliëf

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Marmeren reliëf 1225
Marmeren reliëf

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw 1377
Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Wim Poelman, winter 1391
Wim Poelman, winter

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Velthuis 42 1182
Velthuis 42

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, J.J. Destree winterlandschap 1215
Schilderij, J.J. Destree winterlandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd schilderij, 19e eeuw 1237
Ongesigneerd schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, Jezus aan het kruis 1242
Schilderij, Jezus aan het kruis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tchjagenny, paardenstudie 1362
Tchjagenny, paardenstudie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Bep Toscani 1368
3x Bep Toscani

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Deirkauf 1370
R. Deirkauf

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Hoppe 1389
Schilderij, H. Hoppe

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1329
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jan van Rossum 1338
Jan van Rossum

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jan van Rossum 1339
Jan van Rossum

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
A.J. Veldhoen, portret 1371
A.J. Veldhoen, portret

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Willem Poelman, naar Pissarro 1380
Willem Poelman, naar Pissarro

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Rob Verf 1969 1383
Rob Verf 1969

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Jan Jans 1384
5x Jan Jans

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Ikoon 20e eeuw 1149
2x Ikoon 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, B. Mügge 1367
Schilderij, B. Mügge

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1369
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, R. Falkenberg 1413
Schilderij, R. Falkenberg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Landkaart Overijssel, 18e eeuw 1439
Landkaart Overijssel, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ina Hooft, portret 1477
Ina Hooft, portret

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Charles Bartlett 1487
Charles Bartlett

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Sven Erik Lund 1507
Schilderij, Sven Erik Lund

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ikoon, 19e eeuw 1143
Ikoon, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ets Everbag 1191
Ets Everbag

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Ad van den Berg 1208
5x Ad van den Berg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willem Beekman 1275
Willem Beekman

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Duitse School 1287
Ongesigneerd, Duitse School

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Naar Corneille 1293
Naar Corneille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, jager in boot 1314
Jaap van Kregten, jager in boot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Perzisch schilderij 1357
Perzisch schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, naar van Rossum du Chattel 1397
Schilderij, naar van Rossum du Chattel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, H. v. Moerbeeck 1396
Schilderij, H. v. Moerbeeck

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
H. Gautier, boerderij in de sneeuw 1188
H. Gautier, boerderij in de sneeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boten 1221
Boten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bloemen A. Kleinsma 1316
Bloemen A. Kleinsma

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. Smit 1342
J.A. Smit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
N. Hoppes, stilleven met fruit 1365
N. Hoppes, stilleven met fruit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Damesportret, 19e eeuw 1430
Damesportret, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Jan Toorop 1481
3x Jan Toorop

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ru van Rossum '86 1407
Ru van Rossum '86

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Damesportret 1416
Damesportret

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, portret Saskia 1417
Schilderij, portret Saskia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Roskam 1431
A. Roskam

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1495
Schilderij, stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Sven Harald Ahlgren 1505
Schilderij, Sven Harald Ahlgren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan B. Pospisil 1508
Schilderij, Jan B. Pospisil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1434
Schilderij, stilleven

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1438
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1441
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouache, CK 1381
Gouache, CK

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, zeegezicht 1433
Schilderij, zeegezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Alfred Zimmerman 1448
Schilderij, Alfred Zimmerman

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Russische School, winter 1468
Russische School, winter

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, moeder met kind 1474
Schilderij, moeder met kind

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zeefdrukken, Peter van den Akker 1482
2 Zeefdrukken, Peter van den Akker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Heidegezicht bij avond 1494
Heidegezicht bij avond

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P. von Weiler, stilleven 1496
P. von Weiler, stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij W. Klein 1455
Schilderij W. Klein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jan Hofman 1978 1486
Jan Hofman 1978

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Teizo Ogaki 1488
Teizo Ogaki

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Marcel Mouly 1489
Marcel Mouly

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ovaal stilleven 1493
Ovaal stilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Andrén 1504
Schilderij, A. Andrén

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Ness 1509
Schilderij, H. Ness

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

Resultaat:

20 EUR