Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
A. Roeseler August Roeseler 1866-1934 Duitse school, Zuid Duitse man met wijnglas, olieverf op linnen 44x39cm. Cond;G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Corneille Spiegel, 21e eeuw houten sculptuur in cobra stijl, opgebouwd in lagen, en handbeschilderd 67x45x7cm. Cond:G
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Pieter Stortenbeker 1828-1898 Hollandse school, landschap met koe en schaap, aquarel op papier 14,2x8cm Cond:R/G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
C. van Vugt 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel Cond:G
Dirk Wiggers 1866-1933, plasgezicht, gemengde techniek op papier 30,5x23cm Cond:G
Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G
Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boten voor anker, olieverf op linnen 90x90 cond;G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Jac. H. Hollestelle 1858-1920, huis in duinzicht met boer, gemengde techniek op papier 23,5x14 Cond:G
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
W.J. Boogaard 1842-1887, boerderij met meisje en kippen, aquarel op papier 38x25cm. Cond:G
H. van Galen omstreeks 1920 boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm
Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G
Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G
A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G
Bandinger? halfnaakte dame, gemengde techniek op papier 23x17cm. Cond:G
Gesigneerd Dantes Rubens, J. Hertin 1933, Jezus aan kruis, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Gesigneerd Th. de Bock omsgtreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Ton Ancone, Oldenzaal, landschap met figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Antieke Perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G
Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
Sulaiman, Indonesisch zeegezicht met vissersboten en figuren, aquarel op papier 24x31cm Cond:G
J. le Blanc (Alexander Terhell) 1863-1949, vissersvrouwen met boten aan de kade, aquarel op papier 24x35cm. Cond:G
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G
A. Martens omstreeks 1930, zeilboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Willem Beekman 1964, watermolen bij Vasse olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Duitse 17e -18e eeuwse ingekleurde gravure, abcontrafehrung des Kunstlichten und gewaltigen Schiffs, Jo Keyser Carolo zu Ehren von der Stadt Brussel, 38x29cm gravure op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G
Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school verso Biemen, blick auf Schlachte Ufer, olieverf op linnen 41x51cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G