Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 100 EUR

Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Resultaat: 100 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Schilderij, W. Benz Baenitz
Startprijs 50 EUR

Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G

Naar Corneille
Resultaat: 60 EUR

Naar Corneille '92 vrouw met 2 gezichten, acryl op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, G. Niemann
Startprijs 100 EUR

G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G

Landkaart, 17e-18e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier

Schilderij, Hans Clausen
Startprijs 40 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Yinka Adeyemi 1993
Startprijs 100 EUR

Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G

Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Georgina Iserbyt
Startprijs 100 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Ingeborg Böings
Startprijs 100 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Schilderij, H. Stumm
Startprijs 30 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Landkaart Zittau, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...

Landkaart Friesland, Blaeu
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

H. Manquetout
Startprijs 50 EUR

H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 120 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Map diverse gravures
Startprijs 60 EUR

Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Schilderij, A. Huber
Startprijs 100 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

Xandra Donders
Startprijs 100 EUR

Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G

Ongesigneerd damesportret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G

Jaap van Kregten, jager in boot
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G

Ongesigneerd 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G

Bloemen A. Kleinsma
Resultaat: 50 EUR

A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 100 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Resultaat: 130 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

4 Antieke gravures
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G

3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR

Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G

4 Antieke landkaarten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

3 Antieke landkaarten
Startprijs 70 EUR

Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.

Twee antieke landkaarten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR

H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 75 EUR

J. van Dijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel, 20x9,5cm. Cond:G

Schilderij, gesign. Jan Kruisen
Resultaat: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G

C. van de Hart
Startprijs 90 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 80 EUR

Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.

Annica Koot
Startprijs 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 90 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G

Zeefdruk Guillaume
Startprijs 100 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Groot schilderij, landschap
Resultaat: 90 EUR

P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G

Ets Roodenburgh
Startprijs 40 EUR

H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 75 EUR

Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 75 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde techniek op linnen Cond:G 100x100cm

Portret Busse
Resultaat: 100 EUR

Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.

Schilderij paarden
Resultaat: 90 EUR

Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G

J.A. Smit
Resultaat: 50 EUR

Vier x J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.

Jan van Rossum
Resultaat: 90 EUR

Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G

Empire lijst + gravure
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse vergulde empire lijst met gravure, Willem de eerste, gegraveerd door B. Taurel geschilderd door J.W. Pieneman 42x30cm gravure op papier Cond:G

Marie Kelting
Resultaat: 110 EUR

Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 90 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemengde techniek op linnen 100x100cm Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR

Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Kustplaats, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G

2 Etsen, W. Wassenaar
Startprijs 50 EUR

Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G

Antieke gravure
Startprijs 40 EUR

Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G

Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 50 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

Schilderij water met brug
Resultaat: 130 EUR

J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR

H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm

Hollmann 1893
Startprijs 60 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Resultaat: 60 EUR

Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Startprijs 60 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G

C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, W. Dahmen
Startprijs 60 EUR

W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G

C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Resultaat: 80 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G

C. Neuhaus, stilleven rozen
Startprijs 70 EUR

C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G

N. Hoppes, stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Meijer 1985
Resultaat: 120 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Resultaat: 70 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G

3x Bep Toscani
Resultaat: 80 EUR

Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G

R. Deirkauf
Resultaat: 80 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Resultaat: 75 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

P. van den Braken, zomeravond
Startprijs 300 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

P. van den Braken, landschap
Startprijs 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 40 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 85 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G

Landkaart, Fredrick de Wit
Startprijs 75 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G

Willem Poelman, naar Pissarro
Resultaat: 75 EUR

Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G

Gouache, CK
Resultaat: 30 EUR

Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R

Tekening, Madonna
Startprijs 40 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G

Rob Verf 1969
Resultaat: 75 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

5x Jan Jans
Resultaat: 75 EUR

Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G