Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G
Naar Corneille '92 vrouw met 2 gezichten, acryl op linnen 50x60cm. Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G
Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G
Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G
Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G
H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G
Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G
H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G
J. van Dijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel, 20x9,5cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde techniek op linnen Cond:G 100x100cm
Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.
Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G
Vier x J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse vergulde empire lijst met gravure, Willem de eerste, gegraveerd door B. Taurel geschilderd door J.W. Pieneman 42x30cm gravure op papier Cond:G
Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemengde techniek op linnen 100x100cm Cond:G
Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G
C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G
Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G
Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G
Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G
Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G
Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G