Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, F. Gumsheimer
Startprijs 150 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Hollandse school, 19e eeuws panoramisch landschap met boerderij en figuren olieverf op paneel.21,5x18cm. Cond:G

Sculptuur, naar Appel
Startprijs 400 EUR

Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G

2x J. Luigini
Startprijs 100 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Schilderij naakte dame
Startprijs 750 EUR

Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G

2x Harrie Schreienmachers
Startprijs 60 EUR

Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G

2x Joop Stoop
Startprijs 100 EUR

Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G

Joop van leeuwen
Startprijs 250 EUR

Joop van Leeuwen 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 35x20cm Cond:G

Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 400 EUR

Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat

Klein 18e eeuws schilderijtje
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

Schilderij paarden
Startprijs 150 EUR

Monogram A.B omstreeks 1880, boerenhuis met drinkende figuren, paarden en kippen, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Madonna met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Schilderij boten op zee
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 170 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 150 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G

Ongesigneerd, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G

Schilderij, van Wissen
Startprijs 400 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Jo Schrijnder, eenden
Resultaat: 400 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij Perzisch schrift
Startprijs 100 EUR

Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 100 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 250 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Religieus schilderij
Startprijs 360 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Schilderij, J, Jansen
Resultaat: 100 EUR

J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 100 EUR

Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G

Landkaart Hamburg, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G

Schilderij, Theodore Paier
Resultaat: 185 EUR

Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G

H. van Meegeren
Startprijs 350 EUR

H. van Meegeren Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G

Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR

Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G

Schilderij, naakt
Startprijs 100 EUR

Roman Lorlewicz, omstreeks 1960, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

Schilderij J.J Albers
Resultaat: 150 EUR

J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Startprijs 350 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Pendant, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G

Ongesigneerd pendant, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R

Schilderij, vissershaven
Startprijs 300 EUR

Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G

Schilderij Salomo en Koning van Sheba
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, Salomo en de koning van Sheba, barst in paneel, olieverf op paneel 58x120cm Cond:R

Schilderij, Ch. de Petit
Startprijs 120 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

Schilderij op koper
Startprijs 400 EUR

Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G

Ikoon 4 velden
Startprijs 800 EUR

Vierveldenicoon met Haya Sophia ( de heilige wijsheid), de Pokrov (legende over Haya Sophia kathedraal), Maria troosteres der bedroefden en onbekende Maria-afbeelding. Russisch .30x35cm.

Ikoon st. Simeon
Startprijs 250 EUR

Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm

Ikoon Maagd Maria
Startprijs 225 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R

Ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...

Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

Ikoon st. George Griekenland
Resultaat: 180 EUR

Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm

Ikoon
Startprijs 80 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

2x Ikoon 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G

Ikoon
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm

Schilderij stilleven fruit
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R

Schilderij paarden
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, bloemenkraam
Startprijs 300 EUR

Fons Verstraeten 1922 Delft, bloemenkraam met verkoopster olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, Worpswede
Startprijs 200 EUR

Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G

Schilderij, Duits riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G

Nico Bruynestein
Resultaat: 120 EUR

Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 300 EUR

Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Schilderij, portret man
Resultaat: 300 EUR

B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G

Annica Koot
Startprijs 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

V. Bauffe
Resultaat: 140 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G

Schilderij, Josef Seckel
Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

Schilderij vrouw bij pomp
Startprijs 250 EUR

F. Jurrians 1921, boerderij met vrouw bij waterpomp, olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G

Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

N. Gumberger
Startprijs 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Jurrien Marinus Beek
Startprijs 100 EUR

Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Copie van Gogh
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 60 EUR

T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

2 Werken van Aart Roos
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G

Schilderij, Aart Roos
Resultaat: 100 EUR

Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (van Ellas?) boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR

F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR

Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Velthuis 42
Resultaat: 80 EUR

Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Aquarel bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G

Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 landschap met koeien, kerkdorp, boot en figuur, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

H. Gautier, boerderij in de sneeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, winters landschap met boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Chinees voorouderportret
Startprijs 250 EUR

Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R

Schilderij Fritz Gärtner
Resultaat: 275 EUR

Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G

Ets Everbag
Resultaat: 60 EUR

F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G