Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, F. Gumsheimer 1097
Pendant, F. Gumsheimer
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1098
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Sculptuur, naar Appel 1099
Sculptuur, naar Appel
Startprijs 400 EUR
2x J. Luigini 1100
2x J. Luigini
Startprijs 100 EUR
Schilderij naakte dame 1101
Schilderij naakte dame
Startprijs 750 EUR
2x Harrie Schreienmachers 1102
2x Harrie Schreienmachers
Startprijs 60 EUR
2x Joop Stoop 1103
2x Joop Stoop
Startprijs 100 EUR
Joop van leeuwen 1104
Joop van leeuwen
Startprijs 250 EUR
Sculptuur, naar Corneille 1105
Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 400 EUR
Klein 18e eeuws schilderijtje 1106
Klein 18e eeuws schilderijtje
Startprijs 120 EUR
Schilderij paarden 1107
Schilderij paarden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij, havengezicht ca. 1900 1108
Schilderij, havengezicht ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Madonna met kind 1109
Schilderij, Madonna met kind

Resultaat:

450 EUR

Schilderij boten op zee 1110
Schilderij boten op zee
Startprijs 400 EUR
Richard Matouschek 1111
Richard Matouschek
Startprijs 170 EUR
Richard Matouschek 1112
Richard Matouschek
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1113
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 18e-19e eeuw 1114
Ongesigneerd, 18e-19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Schilderij, van Wissen 1115
Schilderij, van Wissen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jo Schrijnder, eenden 1116
Jo Schrijnder, eenden

Resultaat:

400 EUR

Schilderij Perzisch schrift 1117
Schilderij Perzisch schrift
Startprijs 100 EUR
Schilderij, P. van den Braken 1118
Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
P. van den Braken, stilleven 1119
P. van den Braken, stilleven

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, P. van den Braken 1120
Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 250 EUR
Wim Bos 1121
Wim Bos
Startprijs 250 EUR
Religieus schilderij 1122
Religieus schilderij
Startprijs 360 EUR
Schilderij haven, Alfred Olsen 1123
Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Schilderij, J, Jansen 1124
Schilderij, J, Jansen

Resultaat:

100 EUR

Schilderij, Rely Joritsma 1125
Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Landkaart Hamburg, 18e eeuw 1126
Landkaart Hamburg, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Theodore Paier 1127
Schilderij, Theodore Paier

Resultaat:

185 EUR

H. van Meegeren 1128
H. van Meegeren
Startprijs 350 EUR
Reproduktie, Yves They 1129
Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR
Schilderij, naakt 1130
Schilderij, naakt
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij J.J Albers 1131
Schilderij J.J Albers

Resultaat:

150 EUR

Schilderij, Herman Bogman jr. 1132
Schilderij, Herman Bogman jr.
Startprijs 350 EUR
Pendant, 19e eeuw 1133
Pendant, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd pendant, 19e eeuw 1134
Ongesigneerd pendant, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Schilderij, vissershaven 1135
Schilderij, vissershaven
Startprijs 300 EUR
Schilderij Salomo en Koning van Sheba 1136
Schilderij Salomo en Koning van Sheba
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Ch. de Petit 1137
Schilderij, Ch. de Petit
Startprijs 120 EUR
Schilderij op koper 1138
Schilderij op koper
Startprijs 400 EUR
Ikoon 4 velden 1139
Ikoon 4 velden
Startprijs 800 EUR
Ikoon st. Simeon 1140
Ikoon st. Simeon
Startprijs 250 EUR
Ikoon Maagd Maria 1141
Ikoon Maagd Maria
Startprijs 225 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1142
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ikoon, 19e eeuw 1143
Ikoon, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Ikoon groot 1144
Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR
Ikoon 1145
Ikoon
Startprijs 400 EUR
Ikoon 1146
Ikoon
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ikoon st. George Griekenland 1147
Ikoon st. George Griekenland

Resultaat:

180 EUR

Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Ikoon 20e eeuw 1149
2x Ikoon 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ikoon 1150
Ikoon

Resultaat:

100 EUR

Schilderij stilleven fruit 1151
Schilderij stilleven fruit
Startprijs 500 EUR
Schilderij paarden 1152
Schilderij paarden
Startprijs 200 EUR
Schilderij, bloemenkraam 1153
Schilderij, bloemenkraam
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Worpswede 1154
Schilderij, Worpswede
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Duits riviergezicht 1155
Schilderij, Duits riviergezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Nico Bruynestein 1156
Nico Bruynestein

Resultaat:

120 EUR

Schilderij, Elie Bernadac 1157
Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, Metsu 1661 1158
Schilderij, Metsu 1661

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, portret man 1159
Schilderij, portret man

Resultaat:

300 EUR

Annica Koot 1160
Annica Koot
Startprijs 80 EUR
Bep Toscani, collage 1161
Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR
Verkocht
V. Bauffe 1162
V. Bauffe

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, Josef Seckel 1163
Schilderij, Josef Seckel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1164
Schilderij, landschap

Resultaat:

220 EUR

2 Schilderijtjes 1165
2 Schilderijtjes
Startprijs 60 EUR
Schilderij vrouw bij pomp 1166
Schilderij vrouw bij pomp
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Pit van Loo 1167
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1168
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

120 EUR

Schilderij, Pit van Loo 1169
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Portret, 19e eeuw 1170
Portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw 1171
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
N. Gumberger 1172
N. Gumberger
Startprijs 100 EUR
Jurrien Marinus Beek 1173
Jurrien Marinus Beek
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Copie van Gogh 1174
Copie van Gogh

Resultaat:

100 EUR

T.van Donselaar, stilleven 1175
T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 60 EUR
2 Werken van Aart Roos 1176
2 Werken van Aart Roos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij, Aart Roos 1177
Schilderij, Aart Roos

Resultaat:

100 EUR

Schilderij, P.A. Wagemans 1178
Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR
Schilderij, boerin met koe in landschap 1179
Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR
Schilderij vissersman 1180
Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR
Schilderij meisje met kat 1181
Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Velthuis 42 1182
Velthuis 42

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Aquarel bloemstilleven 1183
Aquarel bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Ets, Dirk Harting 1184
Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1185
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Maria Ruiter de Wit 1186
Maria Ruiter de Wit

Resultaat:

150 EUR

Maria Ruiter de Wit 1187
Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H. Gautier, boerderij in de sneeuw 1188
H. Gautier, boerderij in de sneeuw

Resultaat:

50 EUR

Chinees voorouderportret 1189
Chinees voorouderportret
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schilderij Fritz Gärtner 1190
Schilderij Fritz Gärtner

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ets Everbag 1191
Ets Everbag

Resultaat:

60 EUR

Fedor van Kregten 1192
Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR