29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Aquarel, 18e eeuw 1473
Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
Ets duits 1270
Ets duits
Startprijs 20 EUR
Tekening, paarden 1452
Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1466
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR
3 Schilderijen met pierrots 1467
3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 20 EUR
Kunstwerk, extended systems 1490
Kunstwerk, extended systems
Startprijs 20 EUR
Helen Nieuwendijk, Golfer '92 1491
Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 20 EUR
Anne Walker (Boston) 1492
Anne Walker (Boston)
Startprijs 20 EUR
2 Franse prenten 1503
2 Franse prenten
Startprijs 20 EUR
Schilderij, G. Schödl 1933 1453
Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 25 EUR
2 Werken Duvaux 1894, 1895 1459
2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 25 EUR
3 Engelse prenten 1469
3 Engelse prenten
Startprijs 25 EUR
Schilderij, A. Wijkniet 1480
Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 25 EUR
Landschap met molen 1500
Landschap met molen
Startprijs 25 EUR
Stilleven 1502
Stilleven
Startprijs 25 EUR
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1282
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Startprijs 30 EUR
Schilderij, H. Stumm 1303
Schilderij, H. Stumm
Startprijs 30 EUR
Kustplaats, gesigneerd 1348
Kustplaats, gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Guy Fouget 1447
Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 30 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1449
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Schilderij, meisje en jongen 1456
Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Anconé 1457
Schilderij, Anconé
Startprijs 30 EUR
Schilderij J. van Oosten, stilleven 1460
Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR