Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Granaatring 375/000 778
Granaatring 375/000

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot ivoren sieraden 927
Lot ivoren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren oorbellen met amethyst 83
Zilveren oorbellen met amethyst

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 87
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot met 6 staal-vergulde ringen 212
Lot met 6 staal-vergulde ringen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Broche 555
Broche

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Camee hanger met omranding 556
Camee hanger met omranding

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 658
Gouden oorhangers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Armband + medaillon 687
Armband + medaillon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Gouden broches 892
2 Gouden broches

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koralencollier 900
Koralencollier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Broche en oorschroeven Japans 78
Broche en oorschroeven Japans

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ketting met amehtyst 925/000 80
Ketting met amehtyst 925/000

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van parels en bloedkoraal 112
Collier van parels en bloedkoraal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Labradoriet collier 387
Labradoriet collier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hanger toermalijn 436
Hanger toermalijn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barnsteencollier 512
Barnsteencollier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 537
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot sieraden 561
Lot sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot sieraden 562
Lot sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Colliers/parels 587
2 Colliers/parels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Zilveren ringen 632
4 Zilveren ringen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ring en hanger met andes opaal 711
Ring en hanger met andes opaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren collier met opaal 712
Zilveren collier met opaal

Resultaat:

30 EUR