Gouden ronde broche, 585/000, met bloedkoraal. Opengewerkte broche met bloemvorm met getorste rand en krulbewerking. In het midden bezet met een bloedkoraal. Grootte broche 25 mm. ca 6,8 gr. Als nieuw
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.
Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.
Gouden hanger, 585/000, met wapenzegel en medaillon met haar. Hanger in de vorm van een wapen met lagensteen voorzien van een gravure van een anker en een kruis. Aan de achterzijde te openen en voorzi...
Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...
Antieke gouden kapspeld, 585/000, royaal bezet met diamanten met oudslijpsel. 52x22 mm. In goede staat.
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...
Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...
Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G
Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Lot met diverse barnstenen sieraden o.a. drie colliers en een armband. ca 97 gr.
Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat
Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.
Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.
Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet bezet met diamanten, oud slijpsel. ø kop 11 mm. ø 51 ca. 3,5 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.
Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...
Gouden collier, 585/000 met bewerking. Gevlochten collier met bollen, versierd met oplegde rondjes en pegels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7-12,5 mm. ca 19,5 gr.
Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw
Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw
Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.
Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw
Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Witgouden hanger, 585/000 met blauw opaal (triplet). Een rozethanger met in het midden een ovale blauw opaal met daaromheen een rand met witte steentjes. Grootte hanger 25x14 mm. ca. 2,8 gr. Als nieu...
Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw
Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.
Collier van Akoya parels, ø 8 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met 2 briljanten. Lengte 45 cm. als nieuw.
Zilveren ring, 925/000, met amethyst en prasiolith. ca 6,8 gr. ø 58 Nieuw
Zilveren chatelaine met stempel en sleutel, 835/000. Chatelaine van jasseron met schuif, bewerkt met een parelrand en voorzien van een stempel en sleutel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 28 gr. In goe...
Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm
Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat
Ketting, zilver, 925/000, met amehtyst, 15x10mm. ca. 5,0 gr. 45cm lang
Bijzondere zilveren broche, 830/000, met filigrain bewerking. Vermoedelijk een Oosterse broche bestaande uit 2 rondingen versierd met filigrain en voorzien van 2 flexibele hangers van filigrain met pe...
Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Lot ivoren sieraden bestaande uit een broche, een collier met rooshanger en een collier met verlopende ivorenkralen.
Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.
Mooi antiek kruis, uit platina bezet met diverse roos geslepen diamanten. Met gouden achterzijde. Bevestigd aan een fijn platina ankercollier. Lengte 45 cm. grootte kruis 6x3 cm. ca 11,45 gr.
Witgouden ring, 750/000, met briljant en saffier. Fantasie entouragering met een staalblauwe korund, variëteit saffier, ø 4,9x7,3 mm. In een entourage van 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,...
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Prachtige witgouden ring, 750/000 met briljanten en saffier. Ring met markiesvormige rozet, in het midden voorzien van een blauw saffier met daaromheen een dubbele rand met 24 briljanten, totaal ca. 0...
Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...
Gouden ring, 750/000, Riviére model, bezet met drie diamanten. Breedte 3,5 mm. ca. 1,6 gr. ø 55
Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.
Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...
Uniek antiek collier van goud, zilver en diamanten. Collier gemaakt uit schakels in de vorm van strikjes en ovaaltjes, bezet met veel kleine diamantjes. Breedte 10 mm. Lengte 40 cm. ca 46 gr. In goede...
Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.
Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.
Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een witgouden krul met bezet met 3 briljanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.
Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...
Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...
Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant 0,42 crt S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte 50 cm. Totaal ca 3,1 gr. In goede staat met certifi...
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...
Mooi witgouden horloge, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,9...
Elegante witgouden choker, 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobraketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledi...
Prachtig platina dameshorloge, volgezet met diamant. Merk Girard Perregaux, mechanisch. Rond horloge versierd met een band gemaakt uit boogvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamant...
Prachtige witgouden slavenband, 585/000, met briljant en saffier. Slavenband, 5,5 mm, rechthoekige buis, aan de bovenzijde bezet met 12 saffieren en 11 briljant geslepen diamanten. De zijkant is fraai...
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...
Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...
Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.