Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren sieraden 833
2 Zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren broche engel 81
Zilveren broche engel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring met carneool 925/000 152
Zilveren ring met carneool 925/000

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren collier 925/000 279
Zilveren collier 925/000

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot sieraden 437
Lot sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Labradoriet collier 511
Labradoriet collier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren armband 552
Zilveren armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Parelcollier, 333/000 612
Parelcollier, 333/000

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Broche met maansteen en onyx 701
Broche met maansteen en onyx

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren oorstekers 827
Zilveren oorstekers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot modesieraden 868
Lot modesieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren Armband 893
Zilveren Armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
9 Zilveren kinderringen 161
9 Zilveren kinderringen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Drie edelstenen colliers 462
Drie edelstenen colliers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband 557
Zilver vergulde armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanger met barnsteen 637
Hanger met barnsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Granaatset, hanger oorknoppen 776
Granaatset, hanger oorknoppen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren collier 826
Zilveren collier

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren broche 835
Zilveren broche

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren armband 906
Zilveren armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot modesieraden 786
Lot modesieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees kralencollier 898
Chinees kralencollier

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 805
Lot diverse sieraden

Resultaat:

10 EUR