Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G
Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G
Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.
Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.
Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm
Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G
Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Zeer groot houtgestoken Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G
Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.
Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G
Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.