Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Bronzen pelikaan op marmeren voet, 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd Eduard Bertin, in goede staat 30cm
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm
Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G
Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G
Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.
Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G