Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Verguld bronsje, m
Startprijs 160 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G

2 Kleine bronzen bustes
Startprijs 180 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G

Albasten buste
Startprijs 190 EUR

Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G

2 Beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G

3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G

Bronzen hond, staand model
Startprijs 280 EUR

Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm

Bronzen beeldjes
Startprijs 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G

Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G

Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G

Beeld oude arabische man
Startprijs 200 EUR

Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G

Terracotta, jongenshoofd
Startprijs 100 EUR

Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.

Houten figuur
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

Groot houtgestoken beeld
Startprijs 200 EUR

Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.

Beeld, herder
Startprijs 360 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.

Ronde plaquette
Resultaat: 70 EUR

Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat

Bronzen man met harp
Startprijs 120 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat

Bronzen boekensteun, uil
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G

19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 200 EUR

Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.

Beeld, lezende heer
Startprijs 360 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.

Bronzen denker
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.