Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Bronzen danseres op marmeren voet, 21e eeuw naar E. Degas, in goede staat 46cm. Cond:G
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Groot gesigneerd 19e eeuws borstbeeld met monogram naar Grieks voorbeeld (kalk, creme kleurig) 76x47x30cm Cond:G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Negentiende eeuws Chinees messing beeld voorstellende een oudere Chinese man bij waterkant met ivoren voorwerp in hand, en schildpad aan waterkant, in goede staat 29x21x14cm. Cond;G
Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Zeer groot 18e/19e eeuws houtgestoken religieus beeld, originele polychromie, handbeschilderd, het beeld is opgebouwd uit diverse segmenten, 150cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G