Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.
Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G
Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.
Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G
Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G
Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.
Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Zeer groot 18e/19e eeuws houtgestoken religieus beeld, originele polychromie, handbeschilderd, het beeld is opgebouwd uit diverse segmenten, 150cm. Cond:G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G