Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lessenaar
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G

Eiken 4 deurs meubel
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs kussenkast naar oud voorbeeld (neo-renaissance), 2e helft 20e eeuw 163x125x50cm. Cond.: G

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 220 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 225 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Mahoniehouten vitrine
Startprijs 250 EUR

Antieke 2 delige mahoniehouten Jugendstil vitrine opzetkast, omstreeks 1900 met messing en geslepen glas, in goede staat 185x125x44cm. Cond:G

Eiken secertaire ca. 1860
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Mahonie schrijftafel
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

Spiegel met wapen, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met intarsia, floraal en wapenintarsia met leeuwen en stijgerend paard, 87x53cm. Cond:G

Teakhouten porseleinkast
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G

Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR

Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.

wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Naaimeubel
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten handwerkmeubel, met speldenkussen en 3 lades achter de deurtjes, 3 spantpoot. 97x19x19cm. Cond:G

Notenhouten eethoek
Startprijs 275 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

Kersen hoekkast
Startprijs 300 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Mahonie secretaire
Startprijs 300 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G

Mahonie penantkast
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Jugendstil tafel
Startprijs 300 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G

Mahonie vitrine
Startprijs 325 EUR

Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.

Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Televisie meubel
Startprijs 380 EUR

Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.

Cello stoel
Startprijs 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat

Rolluikbureau
Startprijs 400 EUR

Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.