Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lessenaar 4283
Lessenaar
Startprijs 200 EUR
Eiken 4 deurs meubel 4286
Eiken 4 deurs meubel
Startprijs 200 EUR
Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd 4169
Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 220 EUR
Naaimachine in kersenhouten kast 4113
Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 225 EUR
Snijwerk tafel adelaar 4023
Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR
Mahoniehouten vitrine 4047
Mahoniehouten vitrine
Startprijs 250 EUR
Eiken secertaire ca. 1860 4072
Eiken secertaire ca. 1860
Startprijs 250 EUR
Mahonie schrijftafel 4078
Mahonie schrijftafel
Startprijs 250 EUR
Spiegel met wapen, 19e eeuw 4092
Spiegel met wapen, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Teakhouten porseleinkast 4140
Teakhouten porseleinkast
Startprijs 250 EUR
Art Deco armleunstoel 4148
Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR
wortelnoten naaitafel 4156
wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR
Naaimeubel 4071
Naaimeubel
Startprijs 275 EUR
Notenhouten eethoek 4104
Notenhouten eethoek
Startprijs 275 EUR
Kersen hoekkast 4021
Kersen hoekkast
Startprijs 300 EUR
Mahonie secretaire 4052
Mahonie secretaire
Startprijs 300 EUR
Mahonie penantkast 4121
Mahonie penantkast
Startprijs 300 EUR
Eiken 19e eeuwse kast 4129
Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 300 EUR
Jugendstil tafel 4282
Jugendstil tafel
Startprijs 300 EUR
Mahonie vitrine 4118
Mahonie vitrine
Startprijs 325 EUR
Mahonie klapbuffet 4110
Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR
Televisie meubel 4026
Televisie meubel
Startprijs 380 EUR
Cello stoel 4073
Cello stoel
Startprijs 400 EUR
Rolluikbureau 4079
Rolluikbureau
Startprijs 400 EUR