Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr
Lot zilveren sieraden bestaande uit een choker met Zeeuwse knoppen, een ring, oorknoppen, een hanger, armband, broche en 2 munten
Longines horloge, verguld met bewerkte schakelband en langwerpige kast. Quarts model. Grootte kast 23x30 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.