Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zeeflepel
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam zilveren zeeflepeltje, 835/000, zgn. Motespoon, met een eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht jl.: T:1903 15 cm, ca 30 gr. In goede staat

Zilveren Franse strooilepel
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren strooilepel, Frans 950/000. Strooilepel met gecontourneerde bak, mooi opengewerkt met floraal motief. Voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd...

Zilveren knottenmandje+grote luciferhouder
Resultaat: 50 EUR

Zilveren knottenmandje, 800/000, en grote luciferhouder, 835/000. Grote luciferhouder fraai bewerkt met een een voorstelling van een zeilschip. MT.: Koninklijk Zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: N...

Verguld couvert
Resultaat: 30 EUR

Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.

Geldclips, briefopener, vijl
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Zilveren vaasje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren vaas, Hollands, 835/000. Strakke vaas met cilindervormige vaas geplaatst op een ronde voet. 16x9 cm. ca. 120 gr. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: Z: 1934. In goede sta...

Theezeef + geboortelepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...

Twee kinderbekers
Resultaat: 30 EUR

Twee kinderbekers, een verzilverde kinderbeker, MT: Hooijkaas, Schoonhoven en een kinderbeker met oor en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de 7 dwergen. Gero, ontwerp George Nilsen. 6x9x6,5cm en ...

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...

Zilveren vorkje
Startprijs 15 EUR

Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.

2 Zilveren voorwerpen
Resultaat: 40 EUR

Twee kristallen voorwerpen versierd met zilver, 925/000. Een borrelglaasje met zilveren opengewerkte bewerkte houder en een flesje met zilveren dop opengewerkte bewerkte huls. 5,5-7cm. In goede condit...

3 Overlay zilveren schoenen
Startprijs 25 EUR

Drie silver-overlay kinderschoentjes.12x5x7cm. In goede staat

Kristallen coupe met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen coupe, geslepen met zilveren voet, 835/000, met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten ca 1870 ø 10x8 cm. In goede staat.

Zilveren inktpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, met florale opengewerkte haaksteel. MT.: Gebr. Huisman, Schoonhoven jl.: M: 1947. ca 23 gr 16 cm.

Zilveren ovaal doosje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ovaal doosje, 835/000, Hollands. Ovaal doosje met scharnierend deksel met voorstelling met paard met wagen en figuren en een rand met krulbewerking. MT.: Fa. B.W. van Eldrik Jr., Zutphen jl.:...

Stel zilveren sauslepels
Resultaat: 120 EUR

Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.

Zilveren loddereindoosje, ovaal
Resultaat: 75 EUR

Bijzonder zilveren loddereindoosje, 925/000, met opgehoogd deksel voorzien van een gedreven bloemenmand en rondom gedreven florale afbeeldingen met urnen en pilaren. MT.: Esmann Juweliers, Utrecht jl....

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 40 EUR

Fraai geslepen kristallen bonbonschaal op voet, met geschulpte rand en Russisch slijpsel, voorzien van een zilveren hengsel, 835/000, met parelranden. MT.: C.J.Begeer, Utrecht jl.:k: 1894. ø 11x14cm. ...

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat

Zilveren strooilepel, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zilveren strooilepel, 835/000, met ajourgezaagde bak. Steel met kruis en springende leeuw. Toegeschreven aan MT.: Teunis Kruyt, Schoonhoven. 1784. 16 cm, ca 20 gr. In goede staat

Kristallen schaal met 10 onderzetters
Resultaat: 35 EUR

Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...

Specerijenbakje, kristal met zilver
Resultaat: 20 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

Vergulde sierkurk en miniatuur
Startprijs 25 EUR

Vergulde sierkurk en miniatuur, vergulde sierkurk ajourgezaagd met de letters ULM en een vliegende vogel, gemerkt handarbeit, 9,5 cm. En een miniatuur, onedel, van een visser met pijp en een grote vis...

Twee servetringen
Startprijs 25 EUR

Twee servetringen, een zware zilveren servetring met hamerslag, kabelranden en gravure E.J. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven en een floraal gedreven opengewerkte vingerdoekring met wapenschild. ø5,5x3,5 en...

Kristallen zoutvaatjes met zilver
Startprijs 25 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met Russisch slijpsel en ster op de bodem. Beiden met een zilveren rand, 835/000, met parelranden. 1x MT.: H.Booms, Amsterdam ø 4,5x3,5 cm

VERVALLEN UIT VEILING

Doos met 5 zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr 13 cm...

Zilveren miniatuur schoorsteenveger
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur schoorsteenveger, 835/000, met hoed, ladder en poes. MT.:Niekerk, Schoonhoven. 2,2x2,2x3cm. ca 7 gr,

Gebakschepje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

Zilveren Jugendstil lepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel, 800/000, met florale handgravure op de steel en tekst op achterzijde:"F. Stahmer u frau 1897" ca 44 gr. 22 cm Duits, gestempeld Abrahams

Kristallen vaas met zilver
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen vaas met floraal slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren bovenrand. ø 11x18cm MT.: Lawrence Emanuel Birmingham jl.: A:1925 In goede staat

Zilveren Jugendstil lepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel, met florale handgravure op steel en tekst op de achterzijde: "Hzgsch v. N.Thode u frau d. 8. Nov 1901. ca 69 gr lengte 23 cm

Divers antiek verzilverd bestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, met bijzondere graveringen en een opgelegd hartje, een opgelegd deksel met diagonale graveringen. MT.: G van Ewijck, Schoonhoven jl.:E: 1839. ca 24 gr 4x3x3,5 cm.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 45 EUR

Antieke zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met fraai gecontourneerde steel met florale handgravure en tekst aan de achterzijde steel: Meggerdorfer Schützengilde 'd 11 u 12 Juni 1891. ca 59 gr 24 cm...

Zilveren Jugenstil lepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

2 Specerijenbakjes met kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...

Zilveren breipenspeld
Startprijs 60 EUR

Zilveren breipenspeld, 835/000, met fijne graveringen. MT.: Gerrit Ponsioen, Schoonhoven. ca 3 gr 6,5 cm

6 Delen divers plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen antiek plated, kristallen bonbonniere, drie-delige Sheffield koffieset, tablet en 7 bekers 10-25cm. Cond:R/G

Zilveren jugendstil vork
Startprijs 45 EUR

Zilveren jugendstil vork, 800/000, met fraaie 2-zijdig bewerkte steel. MT.: L.Weber Duits ca 65 gr. 21 cm

3 Sigarettendoosjes, Duitsland
Resultaat: 20 EUR

Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Mooie verzilverde kaarskandelaar, 9 lichts, 20e eeuw in goede staat 39cm

Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 15 EUR

Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G

6 Zilveren borrellepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...

Plated ketel op comfoor
Resultaat: 50 EUR

Plated koffiekan op comfort met floraal decor. 34 cm Cond.: G

Zilveren suikerpot
Startprijs 130 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...