Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Mooi zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Engels. Theepot met houten greep en knop, melkkan en suikerpot met zilveren grepen. Het hele servies is glad en voorzien van een bewerkte opgesoldeerde ran...
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Gouden ring, 585/000, met briljanten. Gouden ring met 15 briljanten gezet in een navette vorm, totaal ca 1,10 crt. SI-W/TC ø 52 ca 3,75 gr. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet, omstreeks 1800 met volle zwarte zuilen en vergulde capitellen, messing rugbeslag. 174x241cm. Cond:G
Zilveren koloniale tabaksdoos. Langwerpige gecontourneerde tabaksdoos, Koloniaal, versierd met getorste randen en voorzien van een krulbewerking met een gegraveerd kruldecor aan de zijkanten. 15x6x4cm...
Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Zilveren Frans bestek, 950/000, bestaande uit 12 vorken, 6 lepels en 10 messen. De lepels en vorken zijn voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd cartouche me...
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Antieke ovale zilver, deels, vergulde brandewijnkom met fraai floraal drijfwerk met vogels, bloemen en voluten. Geplaatst op een voet met florale rand en platte oren met putto's. ca. 251 gr. 25x12x9cm
Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...
Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G
Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
18e Eeuwse zilveren tasbeugel met rokhaak, 835/000. Fries. Gecontourneerde beugel versierd met mythologische voorstellingen en krullen. Bloemvormige drukknop en oog met putto. Voorzien van rokhaak met...
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G
Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.