Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 240 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G

Engels theekistje, pallisander
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Schilderij dame met mandoline
Resultaat: 235 EUR

Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G

Pendulestel
Resultaat: 230 EUR

Louis Seize stijl marmeren klokkenstel met vergulde en bronzen versieringen. omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. 28-44cm. Cond:G

Secretaire
Resultaat: 230 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 225 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.

Gouden briljantring Rensini
Resultaat: 225 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50

Jachtschildering
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Portret J. van Rossum
Resultaat: 225 EUR

J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G

Engelse eiken staande klok
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Groot oud Perzisch kleed, grijs-groen-creme-blauw, floraal decor, in goede staat. 334x236cm.

Bronzen Russische soldaat op skies
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 225 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

Gouden ring met briljant en robijn
Resultaat: 220 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3mm ca 0.84 crt, aan weerskanten versierd met 3 briljanten, totaal ...

Zilveren dekseldoos Art Deco
Resultaat: 220 EUR

Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...

Antieke visschep met zilver
Resultaat: 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak. Voorzien van ivoren heft. Met exportkeur. A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch jl.:D:1863 lengte 22 cm. In goede staat

Zilveren suikerpot
Resultaat: 220 EUR

Zilveren suikerpot, 925/000, Empire stijl. Suikerpot uitgevoerd in een rechthoekige bolle vorm versierd met zware filetranden. Met strakke grepen met filetversiering en ebbenhouten knop op de deksel. ...

Munt (10 G) met rand
Resultaat: 220 EUR

Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.

Manchetknopen + reverspeld
Resultaat: 220 EUR

Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...

Gouden hanger met camee
Resultaat: 220 EUR

Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met rand uit gekrulde elementen. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 42x55 mm, excl.oog. ca. 12 gr. In goede staat

Antiek Engels zakhorloge, Fa. Banks
Resultaat: 220 EUR

Antiek Engels zilveren zakhorloge, Fa Banks, London. Met sleutel. Emaille plaat iets beschadigd. ø 47 mm.

Lenzkirch klok
Resultaat: 220 EUR

Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.

Kinder penantkastje
Resultaat: 220 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 220 EUR

Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.