Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G

Zilveren roomkan
Resultaat: 210 EUR

Zilveren roomkan, 925/000. Mooie strakke kan, Art Deco, met een voet met filetrand en voorzien van een vierdubbel getorste greep. Gegraveerd met een grote bekroonde S. MT.: E.L. Vietor, Darmstadt. ca ...

Stel leeuwen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G

Officierszwaard
Resultaat: 210 EUR

Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...

Sabel in lederen schede
Resultaat: 210 EUR

Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G

Eiken dekenkist met prismen
Resultaat: 210 EUR

Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.

Chinees bord
Resultaat: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

Zilveren comfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren comfoor, 835/000. Vierkant comfoor met licht gekrulde poten. MT.: A.Presburg, Amsterdam jl.: J:1969. 13x13x9cm ca. 246 gr. Als nieuw

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Ovale zilveren schaal met gecontourneerde rand versierd met C-voluten. Opengwerkt met cartouchen bewerkt met bloemen. De bodem is voorzien van een gedreven voorstelling met ...

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Langwerpige zilveren schaal, 800/000, met opengewerkte rand voorzien van guirlandes en cartouches en op de bodem een gedreven voorstelling van drie vrouwen met fruit. 23x16x4cm. ca 213 gr. In goede st...

Omega horloge
Resultaat: 200 EUR

Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm

Invicta horloge nieuw
Resultaat: 200 EUR

Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.

Gouden ring met briljant
Resultaat: 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Friese roomkom, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

B. Brugman, stilleven bloemen (groot)
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G

Schilderij, monogram R.R.
Resultaat: 200 EUR

Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G

Jachtschildering omstreeks 1900
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Resultaat: 200 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Paul Morro stilleven
Resultaat: 200 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Landschap met schapen P. Bouter
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G

Schilderij Ger Stallenberg
Resultaat: 200 EUR

Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G