Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G
Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G